VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Poz.Pitanje za ekipu iz vz i okolice.Dali postoji interes za mladu curu 156.43.plavusa grudi 3.Dolazak poslije 20.9...600 sat vremena tvoj prostor.Preferira starije.I da ponovim to samo upit dali ima zainteresiranih.I da razjasnimo ja nebi dog. vec prosledivao a vi bi direktno dogovarali.pa javite se u inbok.I bez nekih suvisnih pitanja jer to samo upit.
Ovim putem se ispricavam svima koji su se javili na ovu moju objavu,kako se ispostavilo ispao sam naivan nakon prvog susreta i nasjeo na njene lazi.Tako da nista od susreta,mada ideja nije losa i ako je neko u mogucnosti neka pokusa jer kandidata ima dovoljno.Jos jednom oprostite.L:poz
 
iz rijeke sam i u subotu sam u koprivnici pa ako netko ima kakav broj od kakve cure iz koprivnice ili okolice slobodno može poslat PP unaprijed veliko hvalaaa, naravno zauzvrat mogu poslat koji broj iz zg ili ri koji nije u oglasnicima :)
 
Ekipa draga. Ima li itko ikakakv provjereni broj od neke nocne dame. Da nije ova iz Hrašćice i da nije Nataša.
 
Inace radim u dostavi. VŽ i okolica i toliko dobrih zena i curka, a da nema nista sumnjam? Ima zanimljivog materijala..
 
a zašto bi se one trebale trpati za lovu kad ima zgodnih muškaraca s kojima mogu biti i dobiti financijsku potporu ...to mogu trpati ,direktori, odvjetnici,doktori....
Pa tako mozes rec i za bilo kakvu koja daje i koja se roka za pare? I ova kaj se roka za pare moze nac nekog takvog.. sumnjam da su sve svetice ;) sam nema niko muda pa ni ja bas takvim pric
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh