VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja gotov:)

Znaci cura fkt ima 32 godine,crna kosa,solidne tezine i dobre sise ( nit male nit velike)
... dogovor bio 300kn dok ne svrsim..
.. pokupio kod Kauflanda u KC pa htjela na neki blatni puteljak,reko nista...
.. na kraju zavrsili na parkingu od crkve ..
.. i tako mi odemo iza,kaze ne ljubi se... reko ok,nije bed..
.. svlaci se sama odmah i prelazi na posao..
.. Pusenje 2/10..
.. Malo ga stavi u usta i nista vise...
..nit lize nit do jaja.. znaci nula...

Sex je okej,ti vodis,radis kaj god hoces. Mozes svrsit u nju,nije bed. Jaaako je uska ( mada je moj deblji) pa mrcala kao da je jebe Mandingo,a ne ja..

Zamolila me da ne dajem broj,pa eto kontaktirajte je na Smokvi kao sto sam ja.. KC ( Lidija 118) .. odmah pitajte ako moze za novce..

Konobarila je u Kc,sad radi negdje u KC u hotelu i pjeva po kafanama. Kaze nebi to radila da nije prisiljena. Radi za minimalac,ex muz ne placa alimentaciju,zivi kao podstanar sa dvoje djece...

Na kraju sam joj dao 400 jer mi se milila.
Znaci

Oral 2/10
Sex 8/10
Osobnost 10/10
 
Ja gotov:)

Znaci cura fkt ima 32 godine,crna kosa,solidne tezine i dobre sise ( nit male nit velike)
... dogovor bio 300kn dok ne svrsim..
.. pokupio kod Kauflanda u KC pa htjela na neki blatni puteljak,reko nista...
.. na kraju zavrsili na parkingu od crkve ..
.. i tako mi odemo iza,kaze ne ljubi se... reko ok,nije bed..
.. svlaci se sama odmah i prelazi na posao..
.. Pusenje 2/10..
.. Malo ga stavi u usta i nista vise...
..nit lize nit do jaja.. znaci nula...

Sex je okej,ti vodis,radis kaj god hoces. Mozes svrsit u nju,nije bed. Jaaako je uska ( mada je moj deblji) pa mrcala kao da je jebe Mandingo,a ne ja..

Zamolila me da ne dajem broj,pa eto kontaktirajte je na Smokvi kao sto sam ja.. KC ( Lidija 118) .. odmah pitajte ako moze za novce..

Konobarila je u Kc,sad radi negdje u KC u hotelu i pjeva po kafanama. Kaze nebi to radila da nije prisiljena. Radi za minimalac,ex muz ne placa alimentaciju,zivi kao podstanar sa dvoje djece...

Na kraju sam joj dao 400 jer mi se milila.
Znaci

Oral 2/10
Sex 8/10
Osobnost 10/10
Treba novce a nesmijes dati broj.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh