VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Hodao sam k nataši al izgubio br a malo bi promjenio al čk je prioritet blizu mi je i mogu češče a da dugo ne falim doma
 
Jel zna tko od vas neku dobru crvenu, iz nekog razloga mi ne zadnje vrijeme dosla zelja za nekom crvenom, dobro tijelo 18 do 30 godina ako ima vzu ili susjednim županijama ?
 
kolko naplaćuje?kolko dugo možeš biti s njom
Ovako,Natasa nema prostor.Ona zna gdje je jeftina soba npr.Jurinjak preko zeljeznicke 200kn.Da se Natasa nagovorit i za 200kn.Kazes pol sata i uzmes sobu.Na vrijeme bas i ne gleda.Pa to ti je jedan dobar fuk 30-45 min.Jos joj kazes da ces je preporucit prijateljima i dat ce ti i za 200kn.Provjereno.Broj nemam jer kad sam mijenjal mob izbrisalo mi se dosta brojeva.
 
Ovako,Natasa nema prostor.Ona zna gdje je jeftina soba npr.Jurinjak preko zeljeznicke 200kn.Da se Natasa nagovorit i za 200kn.Kazes pol sata i uzmes sobu.Na vrijeme bas i ne gleda.Pa to ti je jedan dobar fuk 30-45 min.Jos joj kazes da ces je preporucit prijateljima i dat ce ti i za 200kn.Provjereno.Broj nemam jer kad sam mijenjal mob izbrisalo mi se dosta brojeva.
jer baš ružna ili bar prosjek? pišu da je gabor.sise?pička?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh