VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozz ekipa.
Znam da je svi vec pitaju, ali eto.. Ako ima tko kakav broj od nekih zena. Nek mi napise bia bi zahvalan.
Lp
 
Evo tu citam i jos jucer sam htio reagirat al sam mislio da cete prestat pisat lazi da je neko jebal ciganicu.Onaj koji je to prvi napisao doslovno laze.Neznam koliko imate godina ali nemojte niti svakome sve vjerovat.Kao prvo,romkinjama je zabranjeno da se uopce viđaju sa nasim kako bi rekli bijelima ili hrvatima.Pogotovo romkinjama koje jos nisu ni udane.Taj koji se je tu zlagal da he jebal romkinju laze,jer romkinje se boje stupit u neki oblik ljubovanja sa hrvatima.Boje se jer onda ona bude odbacena od svojih.A ako se kojim slucajem dozna da se jebala ili imala nesto sa neromom vjerujte oni ce je tako dugo pritiskat dok ne prizna.Onda se zna kaj slijedi,trazit ce te njezini dok te ne pronađu i moras je zenit toga boga nema.Neznam dal znate,imaju svoj sud.Svako naselje ima svoj sud i to kaj im se dosudi to i moraju ispostovat jer jedino taj sud i priznaju.Ima tu jos dosta toga ali neda mi se neke stvari pisat.Eto onaj koji je tu izjavil da je karal romkinju nek mi se javi i nek me demantira.Ako mi dokaze dajem mu 5000kn odmah na ruke a vi mozete biti svjedoci.Ajde junacino dokazi suprotno ili ti meni 5000kn.Ajde izjasni se!
NECU ULAZIT U TO DAL JE JEBAO ILI NIJE ROMKINJU.A OPET TO STO KAZES JE ISTINA.U PRAVILU JE TAKO ALI PRAVILA SU TU DA SE KRSE.ZATO NEMOZES TVRDITI 100% DA NIJE ISTINA..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh