VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Stara cca 50g debela,radi u autu a posto je deblja tesko da ces se najebat jer nem mjesta.Jedino kaj dobro dudla.Ja sam bil 2x kaj mi ga samo podudlala i vise me ne zanima.
jebote pa izgleda ko Nilski konj:)
nisam jos bil s njom,tu ako hoces dobro
pojebati trebas veliki auto ili kamionsku
kabinu,tak je kaj tenk T84:)))
no za jedno dudlanje ak bu kriza:)
 
ma ja uvjek mislim bog te pitaj šta ih je natjeralo da se time bave. ko zna kakve tužne životne priče imaju iza sebe.
 
ma ja uvjek mislim bog te pitaj šta ih je natjeralo da se time bave. ko zna kakve tužne životne priče imaju iza sebe.
Grdno se varaš , prije je možda i bilo tako kako ti kažeš , većina današnjih radi to jer je najlakši put do love .uostalom te su bar poštene . A koliko kurvi ima a drže se da su svetice bezgrešne .
 
Grdno se varaš , prije je možda i bilo tako kako ti kažeš , većina današnjih radi to jer je najlakši put do love .uostalom te su bar poštene . A koliko kurvi ima a drže se da su svetice bezgrešne .
slazem se s tobom,niko ih nije prisilio da to rade,nego je to najlaksi put do love,
lakse se jebati nego negdje rintati,sivati ili
raditi u nekom trg centru za par tisuca
kuna...to su k...e i tu nema romantike....
tu nema zaljenja...
 
ove danasnje zene koje vec iza sebe imaju
propali brak samo gledaju svoje interese
i gledaju da ti izmuzu cim vise love...
ovo je ok sex,platis , znas na cemu si nema
"romantike" vecere,putovanja
i gotova prica,amen
 
a vjerojatno ste u pravu. baš nemam iskustva. bio sa dvije. bile su jako ok. možda i bolje razmišljati ko vi
 
Bilo tko od nas bi umro sretan da imamo upola akcije ko i one, a sad zabriji da ti još i plaćaju za to lol
Ako imaš koga žalit, žali nas
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh