VARAŽDINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

evo friško ...dobio broj prošli tjedan od te neke gospođe iz Vža.. okrenuo se jer mi nije sjela.. valjda ima oko cc50god i jača je .previse za mene..

ima neki par sa smokve..magnolija123 po novome se tako zove .. muž sudjeluje ili ne treba..prostor nemaju

ima također na smokvi - parzagrupnick - ima u profilu mail za kontakt... bio s njim pred cca 6mjeseci... ok je dama.
ime ne saljem tu javno radi diskrecije dotičnih dama
Ako može broj od te jače u inbox bio bi zahvalan
 
Ljudi moji,koji je vama kurac? Što nije u redu sa vama ? Cijeli jebeni forum se vrti oko 5-6 istih kurvi...
Svi samo pišete "može broj u inbox?" ili "imam brojeve za razmjenu" . ljudi moji pa tu napišite brojeve krv mu jebem i broju,ko da su šifre za nuklearku pa svako svoju čuva...Još jednom, koji je vama kurac? To su samo brojevi od kurvi, ionako jedna gora od druge,jel tako problem napisat broj,kaoo npr na stranici 60 ??
I gdje je problem ?
A ne da ovako svakom posebno moraš slat poruku i opet daš broj,isti vam je kurac. Nema smisla
 
Ljudi moji,koji je vama kurac? Što nije u redu sa vama ? Cijeli jebeni forum se vrti oko 5-6 istih kurvi...
Svi samo pišete "može broj u inbox?" ili "imam brojeve za razmjenu" . ljudi moji pa tu napišite brojeve krv mu jebem i broju,ko da su šifre za nuklearku pa svako svoju čuva...Još jednom, koji je vama kurac? To su samo brojevi od kurvi, ionako jedna gora od druge,jel tako problem napisat broj,kaoo npr na stranici 60 ??
I gdje je problem ?
A ne da ovako svakom posebno moraš slat poruku i opet daš broj,isti vam je kurac. Nema smisla
Ajde care stavi ti neki broj onda :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh