Trojka

Muškarac za sljedeći vikend koji bi volio skupa s menom popuniti moju ženu. Uvijeti Od 23-40. ekstremno čist, fit ili sporte građe, pravog muškog karaktera s dobrim alatom, straight i najvažnije diskretan i vrlo uljudan i ljubazan. Neiskusni, nevješti i brzi na okidaču su isključeni. DP i ostalo, moramo je izmoriti do zadnje kapi.
Ona je prava mala bomba i u obzir dolazu stvarno naočiti, izdržljivi i karakterni muškarci, ona zaslužuje najbolje.
Fejk
 
Bio sam sa nekih 7-8 parova,ima ih medjutim kod nih je pristup najvazniji...uvijek sam ih postivao kao par i njihova zelja je na prvom mjestu,a ne da se kao vecina muskih ponasa kao da s esamo njih ceka...
I sa svoje dvije partnerice sam bio u trojci,mmf
 
Bio sam sa nekih 7-8 parova,ima ih medjutim kod nih je pristup najvazniji...uvijek sam ih postivao kao par i njihova zelja je na prvom mjestu,a ne da se kao vecina muskih ponasa kao da s esamo njih ceka...
I sa svoje dvije partnerice sam bio u trojci,mmf
Jos da dodam da sam sam znao i po 200km napraviti da odem samo na kavu i nista nije bilo...trenutak za trojku treba stvoriti,polako,bez ikakvog pozurivanja.
 
Ne znam ja sam bio s puno parova sa Smokve ali nikada nisam imao muda nekom paru ovako prići, na blef iz okoline u kojoj se krećem..A bilo je nekih naznaka:) Uglavnom trojka s parom je zakon, znao sam potegnuti do Istre, Slavonije...Kada se sjetim tih druženja milo mi dođe i nakon par godina..ahahahha
 
Ni ja nisam bio sa dvije zene.Ona o kojoj sam pisao,imala je frendicu i uvijek je nesto visilo u zraku,falilo je samo jedan korak,ali jbg nije se dogodilo...S njom sam preko smokva nasao zensku za trojku,i otisli k njom i uz zafrkanciju ta treca se nacugala rakiijetine,katastrofa,zbrisali smo...
 
Ni ja nisam bio sa dvije zene.Ona o kojoj sam pisao,imala je frendicu i uvijek je nesto visilo u zraku,falilo je samo jedan korak,ali jbg nije se dogodilo...S njom sam preko smokva nasao zensku za trojku,i otisli k njom i uz zafrkanciju ta treca se nacugala rakiijetine,katastrofa,zbrisali smo...
Jbg šteta kao i ja si bio blizu ali čorak..Doći će to kada ćemo se najmanje nadati.
 
Nekoliko puta, sa dvije zenske i bilo brutalno. Kad mi se vise nije dizao i kad mi je trebao odmor onda bi gledao kak se njih dvije lizu i jebu dildom. Mozda najbolje iskustvo seksa ikada. Posebno dok sam jednu guzio, a druga ispod lizala njezinu picku i meni jaja pa malo izvadi kurac iz picke i stavi u usta pa mi ga opet namontira u picku ove druge. Evo dize mi se od same pomisli. Vrlo rado bi opet to ponovio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh