Trojka

Bok ekipa, znači cura i ja već duže pokušavamo nać žensku za troje ali nam nikako ne ide. Probali smo sve online oglasnike, pa imate kakvih savjeta? Je li možda bolje otić vanka? Sva iskustva i savjeti su dobrodošli
 
Bok ekipa, znači cura i ja već duže pokušavamo nać žensku za troje ali nam nikako ne ide. Probali smo sve online oglasnike, pa imate kakvih savjeta? Je li možda bolje otić vanka? Sva iskustva i savjeti su dobrodošli
Ima takvih parova pun kufer.
Možda da nađeš neki drugi takav par pa da odradite 2 puta mžž. Jednom sa tobom, a drugi puta s onim drugim tipom.

Dakle:
1) ti+tvoja+njegova
2) on+tvoja+njegova
 
Ekipa s curom sam 2,3g u vezi i u zadnje vrijeme me jako pali da ju jebem s drugim tipom bio sam joj tokom seksa rekao da zelim da pusi nekom drugom dok ju jebem i pocela mi je lizat prste sta mislite jel bi mogao joj npr zavezat oci pa ju iznenadit s nekim drugim tipom?
 
Ekipa s curom sam 2,3g u vezi i u zadnje vrijeme me jako pali da ju jebem s drugim tipom bio sam joj tokom seksa rekao da zelim da pusi nekom drugom dok ju jebem i pocela mi je lizat prste sta mislite jel bi mogao joj npr zavezat oci pa ju iznenadit s nekim drugim tipom?
Tako i ja isto planiram sa suprugom, samo sto ona kaze da drugom ne bi pusila nego lagano masazica i seks.
 
Nekoliko puta sam bio sa dvije žene i taj osjećaj se nemoze opisat, osjećaj da te zadovoljavaju tj dvije žene da te ljube prekrasan. no sad bi probao br par to još nažalost nisam.
 
Ja i zena smo isto tu da nadjemo jos jednu zenu za u troje. Ne ide vec neko vrijeme. Ako treba platit, moze, imamo novaca dovoljno, al i tamo na EGE uglavnom lazne fotke ili ruzne guzate. Ako netko zna neku koja dobro izgleda i koja hoce utroje, neka javi :) Muski nas ne zanimaju.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh