Trojka

Gadna je to problematika.
To ni Freud ne bi uspio objasniti 😅.
Mislim da je to, podsvjesno,agresivan čin iskazivanja nadmoći nad tuđom ženom ,dok je u pozadini toga frustracija u odnosu sa vlastitom ženom.
(Eh,kad bih sad i sama skužila što sam htjela reći !!!🙄🤔😅)
Nema tu problematike draga moja ako se troje odraslih dogovore da slobodno uživaju u sexualnim igricama......ja sam imao bračni par skoro 6 godina gdje smo se redoviti ševili, istina bog suprug je uživao gledati i snimati video a moja uloga je bila dobru ju poševiti i pomalo ponižavati.....pogodak za sve troje.....on je uživao gledajući kako mu ševim ženu a ona biti pojebana dok supruga gleda u oči...
Na početku je bila spika da je on bio totalno difunkcionalan....nije mu se dizao pa je sexolog preporučio da probaju sa trojcem.....dali im vjerovati to je drugo
A zamislite cijelo vrijeme su gugutali kako se vole......:))
 
Nema šanse....ja bi to osjetio u šest godine druženja. On je kao što sam rekao uživao u perverzijama.....koje je ona volila..
Usput, jesi li ti muško ili žensko?
 
A jel bi ti dijelio svoju ženu? S nekim šest godina....
Svaka normalna osoba će ti reć da ne....
Naravno kada postaviš pitanje hipotetski uvijek je kod mene odgovor apsolutno ne...
Ali su se kod nas dogodili neki faktori da smo bili "perfect match”.......zbog bolesti supruge ja već dugo nemam sexualni život u braku, stariji sam od njih pa ne prijeti opasnost da će se razvijati neki emocionalni odnos među nama.....rekao sam da smo postali prijetelji.....išli zajedno na jedrenje par dana i slično
 
Gadna je to problematika.
To ni Freud ne bi uspio objasniti 😅.
Mislim da je to, podsvjesno,agresivan čin iskazivanja nadmoći nad tuđom ženom ,dok je u pozadini toga frustracija u odnosu sa vlastitom ženom.
(Eh,kad bih sad i sama skužila što sam htjela reći !!!🙄🤔😅)
U mom slucaju,ja sam inicijator toga,tj zenski deo para sam.A kako to objasniti? 😆
 
mnooogo jedete govna i umisljate.. aloo.. probudite se.. fil je zavrsen.. :) buahahahahaha
hitno otvorit temu: mastarije....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh