Svršavanje u guzu

Svršavanje u guzu curi me jako pali ali nisam to nikada uspio probati. Sve cure koje sam imao mi nisu dale da ih jebem u guzu (nije im se sviđalo) a kurve nisam jebao u guzu bez kondoma iz očitih razloga. Kakva su vaša iskustva?
Imao sam par avantura i tu su cure pristale na analni al sadašnja žena me iznenadila nakon 5 mjeseci veze puši mi i legne na leđa i prime ga u ruku i nasloni na šupak ,kaže daj ga polako ali malo tog njenog polako postalo je ludo nabijanje ,i već smo šest godina zajedno i uredno daje guzu ,ima i kad sjedne na njega i nabija se .
 
Imao sam par avantura i tu su cure pristale na analni al sadašnja žena me iznenadila nakon 5 mjeseci veze puši mi i legne na leđa i prime ga u ruku i nasloni na šupak ,kaže daj ga polako ali malo tog njenog polako postalo je ludo nabijanje ,i već smo šest godina zajedno i uredno daje guzu ,ima i kad sjedne na njega i nabija se .
Predobro
 
Dosad sa svakom ga prakticirao, pogotovo ako se one ne štite uvijek bi bilo "nemoj u picu prebaci ga u guzu" što bi me znalo raspaliti samo tako. Ali sa vrhunskom zenom/curom, a imao sam jednu takvu, ništa nemože nadmašiti picu kad je stisne i iscjedi sve iz tebe.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh