Suncica

Koja tinejdjerska masta... ili ga nije htjela primiti pa prica gluposti iz bijesa.... frustracija is strong with this one
 
Najbolji komad za uživanje je Sunčica tako nekako blaga a kad joj daš da puši tigrica a jebe se kao da je zadnji put Jedna od rijetki normalni i ima sasvim dovoljno stalni da im pruža zadovoljstvo i da uživa u tom što radi Ma mrak
 
Pozdrav,
posjetio nakon duzeg vremena, malo masaza mislim da nije lose, zatim ostalo oral bez...sex sa...napaljena i odradi posao kako spada bez obzira sto neki kazu da ima godina.
Higijena (otusirala se prije), usluga 40 komada
Za razonudu nije lose....sve pohvale da Suncicu
Kaze radi samo sa poznatima, ne prima nove niti preko preporuke
 
Danas. Na PO piše Sunčica4. I na zidu piše....nije ona s fotki iz PO. Starija/oko 38 do 40. Dogovor ok. Tuš, masaža, 60e. Lagana drkica. I onda: očemo se kaj dogovoriti za više? A ja već prilično napaljen...ajde...može....još 60 za sve! Pljugica 15 sek i dosta. Nemože više. Sex u par poza. Uzdiše al mrtva. Ručni završetak u prazno. Kao i ovih 120e/u prazno. Za preporučiti: NE!!!!
 
Danas. Na PO piše Sunčica4. I na zidu piše....nije ona s fotki iz PO. Starija/oko 38 do 40. Dogovor ok. Tuš, masaža, 60e. Lagana drkica. I onda: očemo se kaj dogovoriti za više? A ja već prilično napaljen...ajde...može....još 60 za sve! Pljugica 15 sek i dosta. Nemože više. Sex u par poza. Uzdiše al mrtva. Ručni završetak u prazno. Kao i ovih 120e/u prazno. Za preporučiti: NE!!!!
to nije ova original Suncica, ona je blize 60 nego 40 :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh