SUGAR DADY - Croatia - Rasprava o taticama

To si potpuno u pravu, tsave u oglas da su top u svakom smislu i našminkaju ga do j*ja a onda kada im se javiš traže slike, snimke i još sto ku*aca tako da obično za nekih 10-15 min shvatiš da nemaju ni gaće na dupetu a kamoli nešto 50 kn u džepu :)
Cila Hr puna takvih klošara i kokošara !

Lipi naši turisti...ništa bez njih ;)
Evo ja trazim top curu za povremeni nalazak, 150-200 eura po susretu..
To si potpuno u pravu, tsave u oglas da su top u svakom smislu i našminkaju ga do j*ja a onda kada im se javiš traže slike, snimke i još sto ku*aca tako da obično za nekih 10-15 min shvatiš da nemaju ni gaće na dupetu a kamoli nešto 50 kn u džepu :)
Cila Hr puna takvih klošara i kokošara !

Lipi naši turisti...ništa bez njih ;)
Jel se mozes javiti u inbox?
 
To si potpuno u pravu, tsave u oglas da su top u svakom smislu i našminkaju ga do j*ja a onda kada im se javiš traže slike, snimke i još sto ku*aca tako da obično za nekih 10-15 min shvatiš da nemaju ni gaće na dupetu a kamoli nešto 50 kn u džepu :)
Cila Hr puna takvih klošara i kokošara !

Lipi naši turisti...ništa bez njih ;)
emma javise ako zelis galantnog na duzi period
 
Za 15eur platim Ryanair iz Zagreba za Belgiju, tamo za 100 EUR uzmem rentacar, 60eur me dođe silikonka, 70 klinka, 45 sisata iz susjedstva. Dodam još 50 i prespavam kod nje. Dakle za 500 EUR koje je tu netko spreman dati nekoj prepotentnoj kurvi u nizu tamo prašim 10 top ženski po izboru i još mi dupe vidi puta. Promašene su vam investicije. E da. Mislim da vam je uzalud reći da za 500eur Petkom i subotom pojebete pol Zagreba. Samo ako se okanite par šminkersikih mjesta na kojima su upravo ove koje vise tu na stranici. I dalje je najveći afrodizijak jebat gratis. Da te poželi zbog tvog mozga, ne zbog love.
 
Mislim da ti aster želi reći da te malo nasanjkala da si dao 500 eura. Iz mog iskustva takve ti ne izdrže tamo duže od mjesec, dva jer shvate da takvu lovu neće redovito dobivat osim ako nisu stranci u pitanju i spuste cijenu ili ti pokušaju prodat foru pa ako prođe prođe. Nisam ni ja tip da ću se nešto pokušat cjenkat, ali sam tamo već par godina i ispričalo mi je par cura da su i one na početku imale planove za puno više love pa su shvatile da bolje da stave neki realniji iznos i naći će nešto dugoročnije.
Pa nisu ni stranci blesavi, za 150-200 eur dobe vrhunske ljepotice, samo budale placaju sex vise od 200 Eur, ako je to noc ajde, ali 100-200 eur ili vecera i 100 eur top, dugorocno.
 
Prije koji mjesec smo dogovorili da cemo se vidjati jednom tjedno i da ce svaki puta dobiti 1000 eura.Vidjeli smo se 2 puta, poslije sam izmislio da sam nasao curu. Da, skupa je, ali izgled i izvedba su deluxe, tu spora nema.
Ti si lud, 1000 Eur, pa daj odi do austrije i za tu lovu okrenes 2-3 koje ce ti gutat sta zelis...sta je vama deluxe? Bas me zanima?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh