SUGAR DADY - Croatia - Rasprava o taticama

Ja sam nešto konkretno realizirao s jednom. Uzela je oko 300 eura za par satu ali nije bilo nekog GFE iskustva. Nije se htjela baš ljubiti niti oralno. Bilo je po meni korektna ali davati tu lovu u budućnosti za takva druženja baš i ne želim.
 
200,300 eura je po meni skroz ok iznos. Evo ima jedne dvije šta ih znam preko godine dana i nema ti tu nekog štopanja vremena ni ničega. Pošto se već znamo i duže ostanu one često i cijelu večer, nekad i prespavaju. Naravno nije tako bilo od početka odmah, ali sve koje drkaju stalno po mobitelu, bleje u tebe ko tele ne zovem više od jednog puta.
Zvuči reasonable,neki profili za preporuku?
 
izbjegavaj MS, bahata i uobražena a kad bi čovjek rekao da ima IQ sobne temperature to bi bilo velikodušno. Nafukao ju da mi pošalje malo slobodnije slike, u guzicu joj možeš sakrit mig29 i poslat u ukrajinu, nitko neće skužit
 
Lina je ista stvar. dolazi iz srbije traži 2,5k eura za vikend a 1600 za par sati...vjerojatno još i ručak/večeru u Esplanadi i da ju pokupiš u porscheu
 
Prije koji mjesec smo dogovorili da cemo se vidjati jednom tjedno i da ce svaki puta dobiti 1000 eura.Vidjeli smo se 2 puta, poslije sam izmislio da sam nasao curu. Da, skupa je, ali izgled i izvedba su deluxe, tu spora nema.

Svaka vam čast ako ste spremni i u mogućnosti izdvojiti kilogram eura za jednokratno druženje, bez obzira na to kako ta cura izgleda i što pruža u krevetu, to je definitivno hrpa novaca, pa 10-ak tisuća eura savjetnički je honorar u bolje stojećoj firmi, a toliko nijedna pička ne vrijedi. Osim ako joj je svrha da vam diže ego i rejting među poslovnim partnerima i kolegama.
 
Svaka vam čast ako ste spremni i u mogućnosti izdvojiti kilogram eura za jednokratno druženje, bez obzira na to kako ta cura izgleda i što pruža u krevetu, to je definitivno hrpa novaca, pa 10-ak tisuća eura savjetnički je honorar u bolje stojećoj firmi, a toliko nijedna pička ne vrijedi. Osim ako joj je svrha da vam diže ego i rejting među poslovnim partnerima i kolegama.
To je bilo... pa, recimo bas za dizanje ega. Inace, vecina cura tamo su studentice ili samohrane majke koje traze jednu ili najvise dvije osobe s kojima ce se vidjati i traze mnogo manje love, ali posten odnos. Trenutno se vidjam sa jednom studenticom, ujedno i fitness trenericom i to mi je dugorocna opcija.
 
Svaka vam čast ako ste spremni i u mogućnosti izdvojiti kilogram eura za jednokratno druženje, bez obzira na to kako ta cura izgleda i što pruža u krevetu, to je definitivno hrpa novaca, pa 10-ak tisuća eura savjetnički je honorar u bolje stojećoj firmi, a toliko nijedna pička ne vrijedi. Osim ako joj je svrha da vam diže ego i rejting među poslovnim partnerima i kolegama.
Potpisujem. Davati za pičku 500 ili 1000 eura je po meni ludost. Radije bih do kraja života ne jebao nego toliko davati jer si čovjek toliko toga može priuštiti za tu lovu da se stvarno ne isplati. Najgore od svega je da su mnoge cure koje toliko traže čisti prosjek, a neke imaju i višak kg. Još bih razumio da toliko love traži neka Katanićka ali prosječne cure ne....
 
Potpisujem. Davati za pičku 500 ili 1000 eura je po meni ludost. Radije bih do kraja života ne jebao nego toliko davati jer si čovjek toliko toga može priuštiti za tu lovu da se stvarno ne isplati. Najgore od svega je da su mnoge cure koje toliko traže čisti prosjek, a neke imaju i višak kg. Još bih razumio da toliko love traži neka Katanićka ali prosječne cure ne....
Pa nekad se za tu cijenu moglo kresati komade kao Aleksandra Grdić, a ne ove ispod prosječne cure.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh