SUGAR DADY - Croatia - Rasprava o taticama

Ja inace imam SB, placam joj fiksno mjesecno 5000 kuna, tjedno 2 sastanka, rucak/kava/sex i na skoro na svaki sastanak padne shopping ili nekakav poklon. Prosli mjesec su ti troskovi bili 10000-12000 kuna i ne gledam na to da sam mogao jebat u austriji njih 2-3, nego imam jednu koja ne šara okolo kao prostitutka. Romantika minimalna ili nikakva u javnosti i stalno dostupna na moj poziv. Nemoram nikakve termine ugovarati niti rezervirati, jebem kak ja hocu, radim kaj ja hocu. Njeno je da mi ispunjava sve zelje, nemam problem da mi kaze da ne skida stikle u krevetu, da nece u usta i sl. Meni to vrijedi tih novaca.
E to bih i ja, samo da je top i da nije neka “curica”… za tih 2-3 mjeseca godisnje koliko sam u Hr…
 
Ovo mi zvuci ko kad nades curu pa kao vise neces nis drugo jebat osim nje, nakon par puta bus trazil novu ne brini🤣
A nije, vjeruj mi, u posljednjih 7 godina sam probao jedno 50-tak komada sto po njemackoj, nizozemskoj, austriji, sloveniji (neprezaljena Marina wellnes), pa i EGE kod nas i nakon svih sorti uzivanja stvarno s ljepoticama covjek se malo zeli smiriti...ako mi ispunjava sve zelje i fit je, zna me napaliti, ne treba mi druga ili drugacija, fakat sam sve probao. Mozda bi jos ponovno pokleknuo za dobru azijatkinju samo, jer su mi one TOP!
 
Je li dobra kako si je nasao ?
Tesko, preko seekinga, ali kao da sam nasao zlatnu iglu u plastu sijena...Mala je ko bonboncek, lijepo građena, fit, nije visoka, sitna je, male cice (ali ja obozavam male cice i takve cure su iz prakse puno senzualnije)
A u sexu je boginja, fakat nemam srece inace ali prvi put i voli dominantno, nije deepthroat ali ga zeli istrenirat, ide duboko, svrsava vrckavo, malo da jos pusti glasić, ali i to cemo izvjezbati ako ce htjeti dalje...i ono sto mi je najbitnije cura je pametna, skromna, jebiga, ja sam mozda papak ali sam covjek od krvi i mesa i koliko god to bio sex, odnosim se prema njoj s respektom kao prema djevojci.
 
E to bih i ja, samo da je top i da nije neka “curica”… za tih 2-3 mjeseca godisnje koliko sam u Hr…
Tesko je naci nekog normalnog za kraci period : ) ja na primjer ne prihvatim na manje od 5mjeseci. Jer sam se spremna preseliti u tvoj grad - da sam sto blize. Tako, da na primjer meni se ne isplati seliti svaki mjesec radi drugog covjeka, a i u drugu ruku treba mi ta neka kemija između dvoje ljudi.
 
Tesko je naci nekog normalnog za kraci period : ) ja na primjer ne prihvatim na manje od 5mjeseci. Jer sam se spremna preseliti u tvoj grad - da sam sto blize. Tako, da na primjer meni se ne isplati seliti svaki mjesec radi drugog covjeka, a i u drugu ruku treba mi ta neka kemija između dvoje ljudi.
Interesantno. Vidim sve novi zenski clanovi ovdje. Nada se da nisi jedna dobro poznata individua ovdje koja ima vise razlicitih muskih i zenskih profila i dosta je poremecena.
 
Tesko je naci nekog normalnog za kraci period : ) ja na primjer ne prihvatim na manje od 5mjeseci. Jer sam se spremna preseliti u tvoj grad - da sam sto blize. Tako, da na primjer meni se ne isplati seliti svaki mjesec radi drugog covjeka, a i u drugu ruku treba mi ta neka kemija između dvoje ljudi.
Javi ako trazis. Trenutno sam u ZG
 
Koji k. Sugar Dady and Sugar Baby?

Sugar dady to još kužim!

Kaj ne bi sugar baby trebale bit zene koje plačaju frajerima za sex?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh