SUGAR BABY - Croatia - Rasprava o curama

AKO JA DOBRO KUZIM ODNOS SD-SB TO STO TI PREDLOZILA NIJE TO.VEC OBICNA PROSTITUCIJA.TI DAJES NOVCE ZA SEX.A SAD KOLIKO I ZA KOLIKO PUTA MANJE BITNO..
 
IMAS PRAVO ...IZGLEDA DA JA KRIVO PROTUMACIO.TOCNO .NAPISAO JE DRUZENJE A NE SEX.TO BI MOGLO PROC KAO ODNOS SB-SD.MALO ME SJEBALI KOMENTARI ISPOD GDJE SE SVE SVELO NA SEX.
Kao prvo sigurno se SD-SB odnos neće ostvariti preko malog oglasnika,sex foruma i sl.Na takvim stranicama odmah se odbacuju neverificirani profili ,a u par minuta se skuži dali je "fake " ili ne. Rijetko se i regaju takvi profili jer tamo je ipak godišnja pretpalata 180E (ja plačam toliko) .Dok ne dobiješ broj od one sta te interesira ipak prođe malo više vrimena nego kad nazoves kurvu.Možda čes prije takav odnos ostvariti u nekom lokalu gdje dolaze studentice i sl. nego po raznoraznim oglasnicima i forumima.To je malo duži proces nego nazvati kurvu i cjenkati se za "100" gori doli .Ja se npr. nikad ne cjenkam.

Druga stvar je isplativost.U mojoj poziciji oženjenog imaš soluciju da nađeš neku mlađu "piplicu" i jednim djelom je financiras dokle to ide s tim da si ti taj koji vodi igru.Kod kurve kad si zatvorija vrata onda si u njezinom kolu.Zato i ima ovoliko komentara nije mi legla,izbacila me za 15min,boli je,neuredna,ne kupa se,briše se maramicom itd.Kad god sam u prilici nastojim imati outcall baš poradi toga,da vidim da se okupala i da je čista,a ne da dođe pari da je radila na Jakuševcu do 18oo.I drugo uglavnom zovem kad sam u HR one verificirane , a ovo drugo je isto kao lotto šta ti more doći na vrata.

Moj savjet isprobajte SD-SB odnos, a cure potrazite na seekingu
 
posljednja izmjena od urednika:

Kontaktirao sam preko maila s ovom curom, traži sugar daddy-ja.
Imala još jedan oglas, Dama u potrebi ili tako nekako.
Navodno ima 19 god, iz Dubrave. Traži 3500-4000 kn za druženje na duže vrijeme.
Ima li netko iskustva s ovom curom, da li je netko uspio nešto dogovoriti s njom?
Preko poruka cura se čini ok, samo je pitanje hoće li se držati dogovora jer je to uvijek problem.
Ima li tko kakvih iskustava s njom?
hvala
Ako se nalazite cca 8 puta mjesečno svaki put joj daš dio. Sve odjednom prvi puta ni u ludilu.
 
Kao prvo sigurno se SD-SB odnos neće ostvariti preko malog oglasnika,sex foruma i sl.Na takvim stranicama odmah se odbacuju neverificirani profili ,a u par minuta se skuži dali je "fake " ili ne. Rijetko se i regaju takvi profili jer tamo je ipak godišnja pretpalata 180E (ja plačam toliko) .Dok ne dobiješ broj od one sta te interesira ipak prođe malo više vrimena nego kad nazoves kurvu.Možda čes prije takav odnos ostvariti u nekom lokalu gdje dolaze studentice i sl. nego po raznoraznim oglasnicima i forumima.To je malo duži proces nego nazvati kurvu i cjenkati se za "100" gori doli .Ja se npr. nikad ne cjenkam.

Druga stvar je isplativost.U mojoj poziciji oženjenog imaš soluciju da nađeš neku mlađu "piplicu" i jednim djelom je financiras dokle to ide s tim da si ti taj koji vodi igru.Kod kurve kad si zatvorija vrata onda si u njezinom kolu.Zato i ima ovoliko komentara nije mi legla,izbacila me za 15min,boli je,neuredna,ne kupa se,briše se maramicom itd.Kad god sam u prilici nastojim imati outcall baš poradi toga,da vidim da se okupala i da je čista,a ne da dođe pari da je radila na Jakuševcu do 18oo.I drugo uglavnom zovem kad sam u HR one verificirane , a ovo drugo je isto kao lotto šta ti more doći na vrata.
Frende sretno ti bilo. Svoje novce troši po svom nahođenju. Ipak nemoj se zavaravati da u bilo kojem trenutku ti vidiš igru u tom odnosu. Čim si pristao na taj odnos već si u njenom kolu i ona vodi igru kao i većina žena i zna da si zi onaj koji je jeban a ne ona. Takodje ne umišljaj si da se kreše samo s tobom. Kresao sam frendicu s kojom mi je bilo super i smijali smo se porukama koje joj je slao SD. On ju traži susret a ona takve laži šiba a on guta sve otvorene odbijanje. Ipak te podržavam jer će se pokrenuti okoristiti tvojim jezeračama.
 
Da li je ona u mojem kolu ili ja u njezinom to znamo samo ja i ona.A znam i to da se ne krese sa nikim osim sa mnom.Lako se nade zamjena,barem danas to nije problem.I iskreno jeftinije me izade nego zivkanje raznoraznih "likusa" .Izuzetak verificirane cure sa EGE i pojedini privatni brojevi.
 
A takvih prica sam se nacita ,naslusa i previse da netko j...e a drugi da zivka.Moguce kod sponzorice ili kod "dame".Npr.ja kad nazovem curu koja radi outcall,onda nema vise tipkanja,poziva i sl.,kao sta se desava kod ovih klasicarki ( a to vam isto radu i ove precjenjene latine i istocnjakinje ). Zato i ima ta razlika kako svoje klijente odraduju Cristal,Bonnie,Iva,Mellisa itd.,a kako to odraduje vecina cura sa oglasnika,foruma.Zato je tamo 300e/h,a kod ovih 50e/h.Higijenu,smjestaj i ostalo necu ni spominjati jer dugo nisam bio kod neke u njezinom prostoru.
 
Frende sretno ti bilo. Svoje novce troši po svom nahođenju. Ipak nemoj se zavaravati da u bilo kojem trenutku ti vidiš igru u tom odnosu. Čim si pristao na taj odnos već si u njenom kolu i ona vodi igru kao i većina žena i zna da si zi onaj koji je jeban a ne ona. Takodje ne umišljaj si da se kreše samo s tobom. Kresao sam frendicu s kojom mi je bilo super i smijali smo se porukama koje joj je slao SD. On ju traži susret a ona takve laži šiba a on guta sve otvorene odbijanje. Ipak te podržavam jer će se pokrenuti okoristiti tvojim jezeračama.
E svaka ti čast, dobro si mu odgovorio. Također SB ima jedan ali veliki nedostatak a to je da jebeš uvijek istu žensku a to s vremenom pređe u dosadu. Konačan zaključak SB = bacanje novaca, dal' se isplati = ne, kratko i jasno.
 
E svaka ti čast, dobro si mu odgovorio. Također SB ima jedan ali veliki nedostatak a to je da jebeš uvijek istu žensku a to s vremenom pređe u dosadu. Konačan zaključak SB = bacanje novaca, dal' se isplati = ne, kratko i jasno.
KAO I SVE TAKO TAJ ODNOS IMA DOBRE I LOSE STRANE.NARAVNO MOZES POGODITI S CUROM A MOZES SE TOTALNO ZAJEBATI..U PRAVU SU ONI KOJI KAZU DA NIJE SVE U SEX.DALI SE ISPLATI?AKO IMAS 30g NE..A 50g DA..IPAK SE ZOVE SUGAR DADDY.TO MOJE MISLJENJE..MOZE A NE MORA BITI TOCNO
 
E svaka ti čast, dobro si mu odgovorio. Također SB ima jedan ali veliki nedostatak a to je da jebeš uvijek istu žensku a to s vremenom pređe u dosadu. Konačan zaključak SB = bacanje novaca, dal' se isplati = ne, kratko i jasno.
Bacanje novaca je B2B,masage,itd uz jebavanje ovih posvudusa po raznoraznim lokacijama i sl.A ti jebi sta tebi pase i pisi komentare .Ja jebem sta meni odgovara i to plačam.Moj novac moj fetish.
 
Tako da mi ne triba moralna vertikala i pametovanje sta triba ne triba.A tebi kao starome maritimu za info jebava sam kurve po Lagosu,Abidjanu,St.Johnu,Lomme,Thema ,Takoradi,Port Harcourt ,Duala (malo da se vratim u zlatno doba pomorstva )kad se moglo iči normalno vanka u mista tipa "21 " itd .,a ne kao sad .U dvi godine samo dok sam bija pod Torm Lines priko 200 crnih.Bez tripera itd,sve bez gume.A inače sve to lijeći "tetraciklin ".Tako da mi ne tribaju pametovanja tipa SD-SB i koliko me izađe.Najskuplja kurva na Taiwanu ,najjeftinija u Texas street u Busanu.
Najžesci sex u Cristobalu sa Kolumbijkom par dana nakon sta je pa Noriega (4 $ gram biloga je bija).20 $ je bila kurva u Constanci (Cassino) još u doba Causcescua.Noć.Toliko ne vridu ove kamenjarke sta se oglasavaju po oglasnicima.
 
posljednja izmjena:
Kao prvo sigurno se SD-SB odnos neće ostvariti preko malog oglasnika,sex foruma i sl.Na takvim stranicama odmah se odbacuju neverificirani profili ,a u par minuta se skuži dali je "fake " ili ne. Rijetko se i regaju takvi profili jer tamo je ipak godišnja pretpalata 180E (ja plačam toliko) .Dok ne dobiješ broj od one sta te interesira ipak prođe malo više vrimena nego kad nazoves kurvu.Možda čes prije takav odnos ostvariti u nekom lokalu gdje dolaze studentice i sl. nego po raznoraznim oglasnicima i forumima.To je malo duži proces nego nazvati kurvu i cjenkati se za "100" gori doli .Ja se npr. nikad ne cjenkam.

Druga stvar je isplativost.U mojoj poziciji oženjenog imaš soluciju da nađeš neku mlađu "piplicu" i jednim djelom je financiras dokle to ide s tim da si ti taj koji vodi igru.Kod kurve kad si zatvorija vrata onda si u njezinom kolu.Zato i ima ovoliko komentara nije mi legla,izbacila me za 15min,boli je,neuredna,ne kupa se,briše se maramicom itd.Kad god sam u prilici nastojim imati outcall baš poradi toga,da vidim da se okupala i da je čista,a ne da dođe pari da je radila na Jakuševcu do 18oo.I drugo uglavnom zovem kad sam u HR one verificirane , a ovo drugo je isto kao lotto šta ti more doći na vrata.
ovo je jako dobro napisano. Nažalost većina kurvi na oglasnicima koristi to što je prevelika potražnja a mala ponuda. Jedino što vrijedi je kad negdje naletiš na neku koja će na bilo koji način biti podređena u odnosu na tebe, tu je najbolji ulov kad curi fali para a vjeruje da joj je diskrecija 100% garantirana. Studentice, mlade mame i slične su super catch. Starletice i one koje su svjesne pretjerane potražnje polako klize prema kategoriji "odron", čak i ako izgledaju avion.

A kaj se tiče SB-SD, ako imaš volje i znaš dobro igrati psiho igrice, dok god si ti taj koji postavlja pravila ima potencijala... Ali u 99,9% slučajeva vrlo brzo se to okrene da ona diktira.
 
Seeking je najbolja stranica gdje trazis suger djevojku. Upad je 100e pa navalite..
 
posljednja izmjena od urednika:
Da nije to ova Bandiceva Prica pa ju on razmazio haha. A gle , mozda naleti na nekog simpa koji ce joj to davat.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh