SUGAR BABY - Croatia - Rasprava o curama

Da li je netko uspio dogovoriti šta sa ovom?
Mene tražila fotografiju i kad sam poslao više se nije javila.
Problem je sa vašim muškim ponudama da ne znate direktno i samopouzdano komunicirati.
Pokazati da ste pravi muškarac.
Svi bi nešto samo jebavali, za mali trošak, jer imaju i ženu ili curu koju isto trebaju financirati ili djelit troškove. Svi bi sve a ne nude ništa.
Treba pokazati da joj nudiš sigurnost i odanost od početka.
Tako sam ja našla svojeg na seekingu, odmah dao svoj face profil i stavio karte na stol.
Treba biti malo odvažan, to cure vole, riskirati....
 
Problem je sa vašim muškim ponudama da ne znate direktno i samopouzdano komunicirati.
Pokazati da ste pravi muškarac.
Svi bi nešto samo jebavali, za mali trošak, jer imaju i ženu ili curu koju isto trebaju financirati ili djelit troškove. Svi bi sve a ne nude ništa.
Treba pokazati da joj nudiš sigurnost i odanost od početka.
Tako sam ja našla svojeg na seekingu, odmah dao svoj face profil i stavio karte na stol.
Treba biti malo odvažan, to cure vole, riskirati....
Zvuci kao pravi beta simp koji nema ni grama tajanstvenosti u sebi i odmah plese kako mu se kaze…
 
Zvuci kao pravi beta simp koji nema ni grama tajanstvenosti u sebi i odmah plese kako mu se kaze…
Potpuno si u krivu....
Samo najbolji imaju takta a mi žene znamo to prepoznati 😉
On je došao do te razine da me nakon 6mj više ne mora ni sponzorirati, tolko se dokazao i tako nam je dobro.
 
Potpuno si u krivu....
Samo najbolji imaju takta a mi žene znamo to prepoznati 😉
On je došao do te razine da me nakon 6mj više ne mora ni sponzorirati, tolko se dokazao i tako nam je dobro.
Odlicno za njega ali nekako dosadno mi zvuci. Ja nikada odmah ne dajem sve ili govorim sve o sebi. Valjda smo svi razliciti.
 
Odlicno za njega ali nekako dosadno mi zvuci. Ja nikada odmah ne dajem sve ili govorim sve o sebi. Valjda smo svi razliciti.
Pa jesmo, on sve direktno na prvu ali zato dalje svaki dan iznenađuje i nove avanture sa njim 😁
E sad, ovisi kaj cura želi.
Ak joj je samo bling bling na pameti, torbice, šminkica....onda je vjerojatno i lakše sa njom.
 
A reci mi sto ti radis na ovome forumu a nasla si mr.perfekta? Cisto sam znatizeljan iako ne moras odgovoriti a znam da ti je i inbox krcat porukama;)
 
Problem je sa vašim muškim ponudama da ne znate direktno i samopouzdano komunicirati.
Pokazati da ste pravi muškarac.
Svi bi nešto samo jebavali, za mali trošak, jer imaju i ženu ili curu koju isto trebaju financirati ili djelit troškove. Svi bi sve a ne nude ništa.
Treba pokazati da joj nudiš sigurnost i odanost od početka.
Tako sam ja našla svojeg na seekingu, odmah dao svoj face profil i stavio karte na stol.
Treba biti malo odvažan, to cure vole, riskirati....
Ja sam njoj dao ponudu i više nego dobru i imam iskustva u ovome i znam što nudim. Ona je rekla da joj se ponuda sviđa i tražila fotografiju i nakon što sam poslao više se nije nikada javila. Sad ne znam da li je neki bolesnik dao oglas da bi mu se javljali muškarci i slali fotografije. Jer nije mi jasno prvo kaže sviđa mi se tvoja ponuda i onda nestane nakon šta je dobila moju fotografiju.
 
Ja sam njoj dao ponudu i više nego dobru i imam iskustva u ovome i znam što nudim. Ona je rekla da joj se ponuda sviđa i tražila fotografiju i nakon što sam poslao više se nije nikada javila. Sad ne znam da li je neki bolesnik dao oglas da bi mu se javljali muškarci i slali fotografije. Jer nije mi jasno prvo kaže sviđa mi se tvoja ponuda i onda nestane nakon šta je dobila moju fotografiju.
Vjerojatno joj se ne sviđaš fizički ili razmatra i ostale ponude ili su joj se okolnosti promjenile.
Svašta može biti i kad je dobar pristup.
Netko možda jednostavno nema sreće a netko ima pa se nađe otprve ko ja 😁
 
I da, no.1 je ponuda, komunikacija i RESPEKT.
Vidim da je atmosfera ovdje takva da ste počeli podcjenjivati cure tamo.
Pa ako vam se ne javlja ili traži previše je odma ovakva, onakva.... ako sam već ovdje, možda vas podučim tom poštovanju kao što je mene moj daddy.
Kad je dobokog respekta i osoba to osjeti, onda se može sve dogovoriti.
U protivnom idite na jednokratne kurve.
 
I da, no.1 je ponuda, komunikacija i RESPEKT.
Vidim da je atmosfera ovdje takva da ste počeli podcjenjivati cure tamo.
Pa ako vam se ne javlja ili traži previše je odma ovakva, onakva.... ako sam već ovdje, možda vas podučim tom poštovanju kao što je mene moj daddy.
Kad je dobokog respekta i osoba to osjeti, onda se može sve dogovoriti.
U protivnom idite na jednokratne kurve.
Cini mi se da bas i nemas respekta prema svom sugeru cim ovdje tipkas. Sumnjam da bi bio odusevljen da zna da si na ovim stranicama😉
 
Ja sam njoj dao ponudu i više nego dobru i imam iskustva u ovome i znam što nudim. Ona je rekla da joj se ponuda sviđa i tražila fotografiju i nakon što sam poslao više se nije nikada javila. Sad ne znam da li je neki bolesnik dao oglas da bi mu se javljali muškarci i slali fotografije. Jer nije mi jasno prvo kaže sviđa mi se tvoja ponuda i onda nestane nakon šta je dobila moju fotografiju.
A mozda te cura pozna i iz tvoje okolice je pa se jednostavno uplašila i pobjegla
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh