SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

cca 40% ljudi u Splitu i okolici ima direktne prihode od turizma, šta bi značilo da u sezoni imaju najviše para, šta znači da tada najviše jebu, šta znači da i EGE prati potražnju. Ovi s prosječnom plaćom i kreditima sigurno ne idu 8x-10x misecno.
Kako sam točno falia?
A pa tako mislis, tu si u pravu. Sve 5
 
Mene zanima koliko vi iz Splita i okolice misecno zaradujete ili ako ne zelite to reci koliko onda misecno odvajate na ovo jer mi se cini da niko kod nas ne ide na ove strankinje koliko vi u Splitu i par cura s kojima sam bia mi je isto reklo da su u Splitu svi puni ko brod.Mozda se onda moram i ja iz Zagreb u Split preseliti ako je tako.Noramlno ko ne zeli reci ne mora
Pa Split ima par godina je procvita, svi su u lovi....razlog tomu je jednostavan, turizam.




Link neaktivan.


Čoviče moj. tu je jebalo po grada, popularna Mia Louise, kakva pobogu putovanja iz gušta...zenska je kurva 1/1.
 
Pozdrav ekipa,

nakon jako dugo praćenja ovog foruma i guštanja u vašim preporukama odlučio sam se aktivirati pa da i ja pridonesem recenzijom.

Kako sam se tek vratio u ST bacio sam oko na EGE pa ne znam da li ste možda bili


Bile su još neke Juanita i Eva( nisam dobio odgovor) dok od Juanite sam dobio skroz drugu curu
 
Pozdrav ekipa,

nakon jako dugo praćenja ovog foruma i guštanja u vašim preporukama odlučio sam se aktivirati pa da i ja pridonesem recenzijom.

Kako sam se tek vratio u ST bacio sam oko na EGE pa ne znam da li ste možda bili


Bile su još neke Juanita i Eva( nisam dobio odgovor) dok od Juanite sam dobio skroz drugu curu

Ovu zadnja je dobra.
 
Pozdrav momci

Zadnjih par dana je kalala napokon vrućina i dolazi nam ugodniji i pravi jesenski dani,ali danas nam u Split dolazi plava šinjorina Irina,da opet podigne temperaturu u našim vrelim i rosnim tijelima haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh