SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Mene zanima koliko vi iz Splita i okolice misecno zaradujete ili ako ne zelite to reci koliko onda misecno odvajate na ovo jer mi se cini da niko kod nas ne ide na ove strankinje koliko vi u Splitu i par cura s kojima sam bia mi je isto reklo da su u Splitu svi puni ko brod.Mozda se onda moram i ja iz Zagreb u Split preseliti ako je tako.Noramlno ko ne zeli reci ne mora
2-6x mj ovisno o ponudi
 
Mene zanima koliko vi iz Splita i okolice misecno zaradujete ili ako ne zelite to reci koliko onda misecno odvajate na ovo jer mi se cini da niko kod nas ne ide na ove strankinje koliko vi u Splitu i par cura s kojima sam bia mi je isto reklo da su u Splitu svi puni ko brod.Mozda se onda moram i ja iz Zagreb u Split preseliti ako je tako.Noramlno ko ne zeli reci ne mora

Mene interesira koliko ti imaš? Da jednu, bez oglasa, dodjes 2x iz Zagreba vamo da mozes umocit
 
Mene zanima koliko vi iz Splita i okolice misecno zaradujete ili ako ne zelite to reci koliko onda misecno odvajate na ovo jer mi se cini da niko kod nas ne ide na ove strankinje koliko vi u Splitu i par cura s kojima sam bia mi je isto reklo da su u Splitu svi puni ko brod.Mozda se onda moram i ja iz Zagreb u Split preseliti ako je tako.Noramlno ko ne zeli reci ne mora
Ovisi sve koliko ko ima para i vrimena
Ako ima para i dosta vrimena,to ne silazi sa njih
Istina je da je Split kod većinu cura br.1 grad za radit
 
Mene zanima koliko vi iz Splita i okolice misecno zaradujete ili ako ne zelite to reci koliko onda misecno odvajate na ovo jer mi se cini da niko kod nas ne ide na ove strankinje koliko vi u Splitu i par cura s kojima sam bia mi je isto reklo da su u Splitu svi puni ko brod.Mozda se onda moram i ja iz Zagreb u Split preseliti ako je tako.Noramlno ko ne zeli reci ne mora
O novcima nebi, moze neko pitanje iz sporta? Haha, salu na stranu, znam da mi je brazilka sa tetovazom LUCKY YOU na trtici(zab sam ime) rekla sta vi splicani jedete? Cime su vas mame hranile kad svi imate trecu nogu 😂😂
 
Bio sam kod ove sat vremena.
Cura je sa slike, ali su slike dosta obrađene.
Cura brzo odgovara na poruke i dogovorili smo sve u par poruka i sve je ispoštovala što smo se dogovorili u porukama.
Izgled 7/10 zbog friško ugrađenih silikona i vide se ožiljci.
Jebačina 8/10
Pušenje 10/10
Čistoća 20/10

Puši bez kondoma, tek je prekinula pušenje kad sam joj rekao da idemo na jebanje.
Kad sam joj rekao da mi liže jaja, a ona obrađiva jaja, dio između jaja i šupka i sam šupak obrađuje s jezikom dok ja svoje noge držim u zraku.
Jebanje u više poza, ljubi se, duboko grlo koliko može (skoro povratila), dozvolila s prstićima diranje po klitu i stavljanje prsta u vaginu. Puši točno po mom guštu, svršio sam joj u usta i nastavila je s pušenjem bez problema, ne guta spermu nego se sperma izljeva po kurcu iz njenih usta. Ne gleda na vrijeme niti požuruje. Rekla mi je da je do 12 mjeseca u Splitu. Izmasirala me poslije jebačine. Još smo pričali nakon svega, priča engleski. Tuširanje prije i nakon seksa. Prvo tuširanje čisti šugaman, drugo tuširanje ponovno mi dala drugi čisti šugaman. Sama je u stanu.
Idem kod nje 100% drugi put.
 
Mene zanima koliko vi iz Splita i okolice misecno zaradujete ili ako ne zelite to reci koliko onda misecno odvajate na ovo jer mi se cini da niko kod nas ne ide na ove strankinje koliko vi u Splitu i par cura s kojima sam bia mi je isto reklo da su u Splitu svi puni ko brod.Mozda se onda moram i ja iz Zagreb u Split preseliti ako je tako.Noramlno ko ne zeli reci ne mora
Turizam rođo... Šta misliš zašto ih je od 6og do 10og miseca na EGE po 400 u Splitu ( u stvarnosti možda 60-70) a zimi se broj zna spustit na blizu 100. Pa nije da turisti dolaze kod nas na kurve. Zimmer frei
 
Falijo si. On pita kako mi mozemo ici 8-10x misecno
cca 40% ljudi u Splitu i okolici ima direktne prihode od turizma, šta bi značilo da u sezoni imaju najviše para, šta znači da tada najviše jebu, šta znači da i EGE prati potražnju. Ovi s prosječnom plaćom i kreditima sigurno ne idu 8x-10x misecno.
Kako sam točno falia?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh