SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Što se tiče domaće ponude (ne računam strankinje) Split treba zaobilaziti u širokom luku. Zadnje sam tamo na Bačvicama guzio jednu debelu ružnu davne 2016.
takvi poput tebe hvala bogu da zaobilaze. 90% tvojih postova je degutantno i neukusno o tome kako si impotentan.
spoiler alert: nikog ne zanima nista o tebi
 
To je istina,Brazilke Ukrajinke uglavnom su tu da odrade job i bježi kući,jbg neko voli na brzinu i otići,dok ja volin malo dublje uć u sve pore cure ako se može a takve su rijetke,ipak masno plaćamo.Neznam možda bi moga 3 cure nabrojit da ti se posvete ka amo reć cura
Da bi se one skroz opustile,triba bi jednu posjećivati više puta i onda bi moga ostvarit sa njom neki dublji odnos ako joj se svidiš
 

Bija u Vivi, lipa, smisna, vesela. Em san prokuva dok san se popea na 5kat, em u sobi, nema klime. Oboje posli bili mokri. Razbile se jos 4 podnice, ona vice "you are gonna kill me, but i like it, dont stop" 🤣

Dosa, ona i cima kuvaju rucak, Bj na pocetku sa iako san se tusnija u nje reko ajde briga me. Dala da je mazin na obe rupe dok dudla nije se bunila. Ja njoj oral, svasta nesto da ne govorin u detalje.

Krenili na par poza, njoj san prepustija inicijativu, kako je tila tako smo minjali. Pri kraju ja se diga obrisat sugamanom od znoja, ona skida kondom i...ostatak poznatu studiu i reziji. 😎

Mislin da sutra ide za Zadar pa ce okolo po Hr. Akcija za preporuku samo neka dodje u neki drugi apartman, zanimljivo kako sama sebe usutkuje jer vice 😊
 

Vratila se teta Helena, jako dobar milf pogotovo za svoje godine (šesto desetljeće). Posjetio lani dva puta, prvi put dogovor s njom bez problema, drugi put agent ajme majko. Vidim da je sad belgijski broj tako da će vj opet bit muke s dogovorom.
Slike prave, akcija odlična ko voli malo lakše i nježnije umisto taslačenja.
Engleski no bueno
Nevalja ti link , daj pravi..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh