SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja sam do sad jedno desetak-petnaest trojaca, i stvarno je par nezaboravnih bilo, bilo je i promasaja, al puno vise dobrih iskustava, a i cetverac s tri kolumbijke je isto super to sam na zalost samo jednom napravio 🥹
 

Bio kod ove malecke meksikanke, po ure 150, ura 200, uz malo nagovaranja, spustila cijenu na 100, za 15, kontam, bit ce na brzinu, ali kad sam dosao sve po ps-u ona nasmijana, ja se tusirao, pravi GFE, pusenje sa, ali nije mi smetalo, guta cijeloga, par poza, svrsvanje po tijelu al kako je samo 155 cm bogami bilo je id face do pupka, iduci tjedan kaze da je u Splitu, fino iskustvo
 
Evo ka bia san 🫣
Unaprid san zna da nezna engleski ,tu san odma sebi posra usta i sama je rekla da nezna da koristi translator jebeni,al meni je draže kad mi ona govori lipe stvari( nice dick,fuck me with big boy ,fuck me ,fuck me😀😆)
Uglavnom cura jebenoooo zgodna 12/10 visoka priko 170, guta savršena,faca topp slatka ko model,tetovaža pircing( jedan je na pikici)doček top ,osmijeh poluretardiran muk teški nez ni hello reć jeben li joj mater ,pa bar može naučit hvala kad daš 100\30,sise silikon top isto jedna pod pircon a nije Brosnan,pošto san zna da ću brzo kapitulira uvatia san je liza po tilu onda pičić uff,mal tamniji pirc isto vrtia ga po zubima ,liza bar 5 min stvarno miriše ona ni A ni B ,rekoh sad češ naučit pričat jeben li ti mamu,onda da cucat lagano kitu lipo to radi,zatim je bacan na leđa grčko rimski e reko sljede riječi vanzemaljaca i stvarno kad san umočia pitona kažee mm,aa i eto nas u prvi osnovneeee...i nakon 5 minuta pljunia u kondom i rekla je čak ciao na odlasku, znači uspjeh.Zaključak iša bi sigurno opet da zna nešto pričat i da nije robotika uglavnom....ako imate pitanja tu sam al jedan po jedan nemojte svi odma🍷🥴
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh