SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Počele su mi se kurve javljat kad dođu u Split, šta dosad nikad nisu radile.
Ili im fali posla, ili ja dobro jebem.
Ovo drugo je šansa 0,01%.

Vidim da je Juliana tu, moga bi se počasti zadnji put s njom mi je bilo baš dobro.
A i Irina i Danci su tu...uhh
 
Počele su mi se kurve javljat kad dođu u Split, šta dosad nikad nisu radile.
Ili im fali posla, ili ja dobro jebem.
Ovo drugo je šansa 0,01%.

Vidim da je Juliana tu, moga bi se počasti zadnji put s njom mi je bilo baš dobro.
A i Irina i Danci su tu...uhh
Došla je i Sofia Bombshell, javila mi se jutros. 😅
 
I meni se tako čini , previše toga nudi.

Evo odgovorila:

Hello, how are you, love? I'll explain a little about my service, I do nurur massage with breasts, I finish with vaginal and oral sex, I do prostate, I'm liberal and I do all kinds of good sex, love, let's date lol *

Value €150
value €110 30 min
Extra anal 150


Address Trogirska 6
Pa koliko puta treba rec da ne objavljujete adrese
 
Danas se odlucio pocastiti, prvo Pamela, tijelo i faca 9/10, akcija 8/10, oral 8/10 ( sa kabacinom), zgodno iskustvo, pol ure. Nakon Millena, faca i tijelo 9/10, akcija i oral 11/10, sve se da dogovorit, jos 4 dana tu, toplo preporucam :cool:
 
Danas se odlucio pocastiti, prvo Pamela, tijelo i faca 9/10, akcija 8/10, oral 8/10 ( sa kabacinom), zgodno iskustvo, pol ure. Nakon Millena, faca i tijelo 9/10, akcija i oral 11/10, sve se da dogovorit, jos 4 dana tu, toplo preporucam :cool:

Evo još jednog genijalca, otvorio profil i odma isti način recenzije....a to je još xy dana je tu
Vi pimpovi ili same cure sve imate istu foru...

Ako ste već naši pimpovi pa dajte igrajte za nas pa malo dovedite kvalitetnije cure
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh