SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

je dupe je top, najbolje na njoj, trbuh isklesan i sise silikoni dobre... ima neke fleke po ledima nemos ne vidit... ka da se udara steroidima 🤣 ... lice oke malo otecena od silikona ovde ga je izfotosopirala max... ali je rekla a zaboravio sam napisat da je do cetvrtka tu i mislim da u stanu jos ima neka cura
Kakva je kad otvori vrata na prvu 😀
 
reka san sebi da je ovo zadnja akcija u ovom sportu. Do sada san bia u više njih i bilo je dobrih i loših. Do sada su mi sabrina i elisa bile jedine koje nisu žurile. Ostale su me gledale dovest do vrhunca šta prije i kad bi svršia očekivale bi da iden ća. Ova je bila suprotnost. ugodno iznenađenje. Uzea san pola sata 120, dva pucnja (rekla je da mogu neograničeno pucat). Trudila se cilo vrime. Energična je i zogdna. Ko voli plastiku svidit će mu se. Struk nikad nisan vidia tanji. Drob ravan. Sve utegnuto. Kosa duga ravna crna do guzice. Ljubi se usnama. Puši sa. Dogovor sa agentom. Apartman na sućidru u nekom prizemlju iza albatrosa. Jedino šta i je bilo smišno je da je snjom neka debela koja sidi isprid vrata, puši i nešto piše, a dok smo se jebali u sobi, ona je kuvala ručak u dnevnom/kuhinji xD Meni je to čak i godilo jer san inače uvik prenervozan pred vratima a ovo me opustilo. Uglavnom, jedno lipo oproštajno iskustvo. Prvi pucanj je bia nakon 2 min po običaju dok mi je pušila. Odma me dalje krenila napaljivat, dirat i mazit da se ponovno uzbudin i onda smo izminjali par poza i guzia san je divljački a ona se baš lipo energično nabijala. Kad smo završili ona izvirila glavon i sobe da kaže cimerici da izađe da mi možemo do wca xD
Inače, mislim da ima jako malo posla. Profil joj nije verificiran i ima samo 4 slike, ali evo meni je bilo top.
 
reka san sebi da je ovo zadnja akcija u ovom sportu. Do sada san bia u više njih i bilo je dobrih i loših. Do sada su mi sabrina i elisa bile jedine koje nisu žurile. Ostale su me gledale dovest do vrhunca šta prije i kad bi svršia očekivale bi da iden ća. Ova je bila suprotnost. ugodno iznenađenje. Uzea san pola sata 120, dva pucnja (rekla je da mogu neograničeno pucat). Trudila se cilo vrime. Energična je i zogdna. Ko voli plastiku svidit će mu se. Struk nikad nisan vidia tanji. Drob ravan. Sve utegnuto. Kosa duga ravna crna do guzice. Ljubi se usnama. Puši sa. Dogovor sa agentom. Apartman na sućidru u nekom prizemlju iza albatrosa. Jedino šta i je bilo smišno je da je snjom neka debela koja sidi isprid vrata, puši i nešto piše, a dok smo se jebali u sobi, ona je kuvala ručak u dnevnom/kuhinji xD Meni je to čak i godilo jer san inače uvik prenervozan pred vratima a ovo me opustilo. Uglavnom, jedno lipo oproštajno iskustvo. Prvi pucanj je bia nakon 2 min po običaju dok mi je pušila. Odma me dalje krenila napaljivat, dirat i mazit da se ponovno uzbudin i onda smo izminjali par poza i guzia san je divljački a ona se baš lipo energično nabijala. Kad smo završili ona izvirila glavon i sobe da kaže cimerici da izađe da mi možemo do wca xD
Inače, mislim da ima jako malo posla. Profil joj nije verificiran i ima samo 4 slike, ali evo meni je bilo top.
Zgodna ko na slici?
 
reka san sebi da je ovo zadnja akcija u ovom sportu. Do sada san bia u više njih i bilo je dobrih i loših. Do sada su mi sabrina i elisa bile jedine koje nisu žurile. Ostale su me gledale dovest do vrhunca šta prije i kad bi svršia očekivale bi da iden ća. Ova je bila suprotnost. ugodno iznenađenje. Uzea san pola sata 120, dva pucnja (rekla je da mogu neograničeno pucat). Trudila se cilo vrime. Energična je i zogdna. Ko voli plastiku svidit će mu se. Struk nikad nisan vidia tanji. Drob ravan. Sve utegnuto. Kosa duga ravna crna do guzice. Ljubi se usnama. Puši sa. Dogovor sa agentom. Apartman na sućidru u nekom prizemlju iza albatrosa. Jedino šta i je bilo smišno je da je snjom neka debela koja sidi isprid vrata, puši i nešto piše, a dok smo se jebali u sobi, ona je kuvala ručak u dnevnom/kuhinji xD Meni je to čak i godilo jer san inače uvik prenervozan pred vratima a ovo me opustilo. Uglavnom, jedno lipo oproštajno iskustvo. Prvi pucanj je bia nakon 2 min po običaju dok mi je pušila. Odma me dalje krenila napaljivat, dirat i mazit da se ponovno uzbudin i onda smo izminjali par poza i guzia san je divljački a ona se baš lipo energično nabijala. Kad smo završili ona izvirila glavon i sobe da kaže cimerici da izađe da mi možemo do wca xD
Inače, mislim da ima jako malo posla. Profil joj nije verificiran i ima samo 4 slike, ali evo meni je bilo top.
e i ne zna engleski, ali je voljna udovoljavat klijentu.
 
Danas sam se odlucija pocastit nakon dugo vrimena
Ima neke cudne tarife cak i postoji 15 min za 50e ali samo sex
Dogovorim 20 min 100e gfe
Prvi put u zivotu da necu zalit niti dan nakon ,cura je predivna ...mlada ,zgodna ,nasmijana , predana 100 posto
Grize ,grebe ,stenje
Pusi do kraja , i jako uska ,stvarno mi nije jasno kako ali je jako uska
Slabo prica engleski ali se trudi postavit klasicna pitanja (odakle si bla bla) i na ista zna odgovorit....pri ulasku u sobu zakljucala je vrata ,u stanu je s jos jednom curom koju sam vidia u odrazu ogledala ali neznam koja je ,nisam tio bit nepristojan
Neznam zasti ali dopustila mi je da joj svrsim usta iako je nakon toga trcala u wc isprat usta ...sve u svemu odlicno iskustvo i definitivno preporucam.
Ne odgovaram u privatne poruke...hvala.
imas njen broj? makla se sa stranice
 
Jučer bia u Afričke zvijeri Ayane ,nemogu puno reć jer san kapitulira nakon 3 min 😀 i ostavia laganih 120 € jbg. Događa se i profi igračima😀cura je stvarno super, sve čisto lipo tuš obavezan nudi vodu, počela sa masažom uljem tu san već lagano tonia u fantaziju.okrenia se na leđa stavila opet ulja priki njega bacila vožnju kratku up and down,ide gumica i obrnuti 🤠 i vidia san jednostavno san bia napet možda nisam triba pustiti njoj igru al cura zna posa i bilo teško je maknit, uglavnom crna zvijer je baš bomba, glatka crna koža,veliko dupe ,sise silikon top slatka u faci zna više jezika.E i zaboravia navest kad je počela stavlja ulje priko guzice i mazat nju i macu tu san se već preda ko amater jaja već gurala vanka djecu na odmor 🤠😀😀
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh