SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav Splicanima.Uskoro sa muzem idem na par dana u Split pa bi volela da nam nadjem neku curu za ffm.Neiskusni smo,pa nam je stvarno potrebna pomoc vas iskusnih.Posto vama muskarcima pase svaka 🤣😛 ja sam zaduzena za odabir.Znaci treba nam neka da zna raditi posao,normalna,cista,a ne da se provalimo sa njom.Ja se stvarno nadam da ce te mi pomoci 😁 I da,prostor imamo,a jako je bitno da nije neka prevarantica i slicno.Hvala 🫠🙃
 
Pozdrav Splicanima.Uskoro sa muzem idem na par dana u Split pa bi volela da nam nadjem neku curu za ffm.Neiskusni smo,pa nam je stvarno potrebna pomoc vas iskusnih.Posto vama muskarcima pase svaka 🤣😛 ja sam zaduzena za odabir.Znaci treba nam neka da zna raditi posao,normalna,cista,a ne da se provalimo sa njom.Ja se stvarno nadam da ce te mi pomoci 😁 I da,prostor imamo,a jako je bitno da nije neka prevarantica i slicno.Hvala 🫠🙃
Ne kužim šta očekuješ, jedino šta ti možemo preporučiti su cure s ege-a
 
Pozdrav jebači,
Prikinija san s curom i vrime je krenit u detoks fazu pa računan da se klin klinom izbija 😅
Kako znat da cure s EGE nisu fake? Jel samo po komentaru il ima jos koja taktika?
 
Meni to izgleda fake. Outcall uru za 150. Jos uz to guta. Bolje uplatit Eurojackpot
I meni se tako čini , previše toga nudi.
Evo odgovorila:

Hello, how are you, love? I'll explain a little about my service, I do nurur massage with breasts, I finish with vaginal and oral sex, I do prostate, I'm liberal and I do all kinds of good sex, love, let's date lol *

Value €150
value €110 30 min
Extra anal 150


Address Trogirska 6
 
Ok, samo si potvrdia ovo šta sam napisa.

Uostalom nije da ikome branim da piše gluposti po forumu, samo sam napisa šta mislim.
Ako ti želiš razmjenjivat sočne detalje s pubertetlijama ko sam ja da ti branim.
No homo
Nisam ti nista potvrdio .
Rotel ti je lipo odgovorio .
S obzirom da si friški na forumu , malo postova , a ovako pises , mislim da si žensko , ovako nase dame prate forum i komentiraju.
Pls ne soli nam pamet.
Tnks game over.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh