SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

EEE to se cekalo, ako mogu samo da vas obavjestim da je kraljica ovdje i to osbno, pravi primjer sex bombe izgleda tako da ti sline idu kad ju vidiš predivna u licu predivna u tjelu a sex fantastičan neznam može li bolji spoj

Više plastike na njoj nego u moru
 
Jel bija još netko kod ove ili samo onaj sa 19 cm??? Napeta mi je ajmo još netko da potvrdi da je dobra pa pišem recenziju večeras
 
Ekipa vidim ode na forumu ima svega. Pimp daje recenzije sam sebi. Hvale svoje dame. Dosta laznih recenzija. Amo se lipo skupit i jedan dan otic u villach na pravu robu a ne ove šminke. Mislim da ste svi culi za najjaci po meni u europi. Iman kombi 8 sjedala i odemo se tamo izrugat potrosit svaki po 300-400 eura i gustat. Ako je tko za nek se javi i ja vozim. Idem tamo sigurno 4-5 puta godisnje. Vise vridi tamo 300 eura nego ode neznam sta.
 
Ž𝐞𝐥𝐢𝐭𝐞 𝐥𝐢 𝐩𝐨𝐠𝐥𝐞𝐝𝐚𝐭𝐢 𝐨𝐠𝐫𝐨𝐦𝐧𝐮 𝐤𝐨𝐥𝐞𝐤𝐜𝐢𝐣𝐮 𝐩𝐫𝐢𝐯𝐚𝐭𝐧𝐢𝐡 𝐟𝐨𝐭𝐨𝐠𝐫𝐚𝐟𝐢𝐣𝐚 𝐢 𝐯𝐢𝐝𝐞𝐨𝐳𝐚𝐩𝐢𝐬𝐚?
𝐏𝐫𝐢𝐣𝐚𝐯𝐢𝐭𝐞 𝐬𝐞 𝐢 𝐮ž𝐢𝐯𝐚𝐣𝐭𝐞!
(𝐒𝐯𝐞 𝐛𝐞𝐬𝐩𝐥𝐚𝐭𝐧𝐨!!!)
Koi je ovo (ne) sumnjivi link?? Kakve ovo ima veze s recenzijama i iskustvima
 

Momci,dali je itko bio kod ove dame
Sisa za ubiti čovika,za 100e(30min) mi kaže da puši bez kondoma i daje svrašavanje u usta
Jeli neko bia kod nje,pa da podijeli iskustvo?
 
Matea je prije 4 godine kad sam bio u nje na oglasu držala da ima 32. Bili neki radnici ispod zgrade brojali njene posjetitelje ja bio drugi taj dan :ROFLMAO:. Sve u svemu uredna,zgodna,drži se tajmera jer joj je radno vrijeme bukirano. S obzirom na na uslugu i cijenu definitivno se isplati. Ali nisam kako kažem bio 4 godine pa ne znam kako je u zadnje vrijeme.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh