SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

EEE to se cekalo, ako mogu samo da vas obavjestim da je kraljica ovdje i to osbno, pravi primjer sex bombe izgleda tako da ti sline idu kad ju vidiš predivna u licu predivna u tjelu a sex fantastičan neznam može li bolji spoj

700 eura sat?isusa ti...
 
LJepotica kakvu dugo nisam vidio, ovo je bas ono sto mi je trebalo, predivna, prezgodna, zna engleski, sex čista fantazija

Skupo skupo za 700 eura mogu iznajmit tenka Tigra ausf.H verziju i i upadat po kucama i jebat na sta god naiden bez da iko ista pita
 
LJepotica kakvu dugo nisam vidio, ovo je bas ono sto mi je trebalo, predivna, prezgodna, zna engleski, sex čista fantazija

Bio sam kod Sare, bila je iznimno gostoljubiva čak sam dobio i čašu bjekog vina, jako prijatna j ugodna atmosfera, ona je stvarno jako zgodna ima predivno lice i tjelo i stvarno se trudi da ostvari sa vama konekciju stvarno je za 10/10 i to u svemu, nadam se da ostaje što duže



Daj ne seri jebote pises recenzije ode po svim temama po egeu po....ili si pimp ili pisete same sebi recenzije...
Znaci ovo su toliko prozirno lazne recenzije da je to nemoguce
 
EEE to se cekalo, ako mogu samo da vas obavjestim da je kraljica ovdje i to osbno, pravi primjer sex bombe izgleda tako da ti sline idu kad ju vidiš predivna u licu predivna u tjelu a sex fantastičan neznam može li bolji spoj


Pa sine ovako niko od nas nebi napisa recenziju...preprozirno da je sama sebi pise ili pimp, gledam i druge cure koje je ovi profil hvalia i na koji nacin
 
Koji ste vi jazavci hahahahaha
Svako ko je normalan i nalise nesto sto je normalno a nije hejterski ko vaši komentari odma je lažnjak.
Ja sam svoje mišljenje samo izrazio neznam u cemu je problem
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh