SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Koji ste vi jazavci hahahahaha
Svako ko je normalan i nalise nesto sto je normalno a nije hejterski ko vaši komentari odma je lažnjak.
Ja sam svoje mišljenje samo izrazio neznam u cemu je problem

Napravia si profil ima 3 dana i odma dajes recenzije u isto vrime ko i ovi baby koji se pojavljuje u svim temama s istim recenzija i na ege razlicitim curama ostavlja iste recenzcije....
 
Napravia si profil ima 3 dana i odma dajes recenzije u isto vrime ko i ovi baby koji se pojavljuje u svim temama s istim recenzija i na ege razlicitim curama ostavlja iste recenzcije....
Ajde ti meni onda objasni koja je funkcija ove platforme kad si tako pametan molim te, vidim ti si na stranici dugo piše ispod starješina
 
Je li se ko našao s ovom curom možda? Kaže mi da je pola sat 150 eura.. nekako too much pari iako super izgleda cura
 
Nemogu nac..slaba je ponuda..ako neko nađe nek se javi
Za mene dobre🫣,a inače sam izbirljv:
Po meni probat Irinu pa Isabel🍷🍷
 
Za mene dobre🫣,a inače sam izbirljv:
Po meni probat Irinu pa Isabel🍷🍷
Irina sigurno nije vise tu
 
Ali mene zanima još u vezi ovih cura koje su napisale da su straight i da se viđaju samo s muškarcima, da li bi one bile i sa ženskom?
 
Ajde jedno ozbiljno sad pitanje, juliana kad je bila u splitu,tko je bio kod nje,da li se sa njom dogovora ili agent? Ima jedna cura,al isti broj kao juliana,pa sad ili su skupa il je pimp
 
Za mene dobre🫣,a inače sam izbirljv:
Po meni probat Irinu pa Isabel🍷🍷
Ja san pita za domaće cure,za ove tri znan već.. samo Brazilke i Španjolske valjalo.. ovo ostalo je kako vitar puše
 
Za mene dobre🫣,a inače sam izbirljv:
Po meni probat Irinu pa Isabel🍷🍷
Toplo preporučam Saru, posjetila sam je i lijepa je kao na profilu, bolje uživo..
 
Bio sam kod Sare, bila je iznimno gostoljubiva čak sam dobio i čašu bjekog vina, jako prijatna j ugodna atmosfera, ona je stvarno jako zgodna ima predivno lice i tjelo i stvarno se trudi da ostvari sa vama konekciju stvarno je za 10/10 i to u svemu, nadam se da ostaje što duže

Posjetio sam je nekoliko puta, jako je lijepa kao na svom profilu i ponašala se prema meni jako dobro i imao sam vrlo ugodne trenutke s njom. super
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh