SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ekipa imate li neku od latino da bi ste posebno izdvojili po vatrenosti i senzualnosti? Ja kod koje god da odem uvik se vratim mislima na jednu brazilku sta je proslo prolice bila u apartmanu kod Mirakula. Ta mi je bas bila legla. Jebozovan lap dance sa mahanjem pickicom ispred face, stala bi sa akcijom i krenila pusit ama bas svaki put kad bi pomislija, ka da mi je citala misli. I na kraju mi rekla da joj svrsim po faci iako smo dogovorili po sisama (nisam se bunija). Kasnije mi je rekla da je tek dosla i da ako joj svaki domaci bude ovakav da ce se preselit trajno u Split. Steta, nisam otisa ponovo, a kad sam opet gleda, vec je bila otisla. Imate neku za preporucit
 
Ekipa imate li neku od latino da bi ste posebno izdvojili po vatrenosti i senzualnosti? Ja kod koje god da odem uvik se vratim mislima na jednu brazilku sta je proslo prolice bila u apartmanu kod Mirakula. Ta mi je bas bila legla. Jebozovan lap dance sa mahanjem pickicom ispred face, stala bi sa akcijom i krenila pusit ama bas svaki put kad bi pomislija, ka da mi je citala misli. I na kraju mi rekla da joj svrsim po faci iako smo dogovorili po sisama (nisam se bunija). Kasnije mi je rekla da je tek dosla i da ako joj svaki domaci bude ovakav da ce se preselit trajno u Split. Steta, nisam otisa ponovo, a kad sam opet gleda, vec je bila otisla. Imate neku za preporucit
Ja večeras pikiran Sabrinu davno je poznata da je vatrena,volia bi je odradit,i dan dva prije Isis isto slične građe također ludilo izgleda i radi čuda
 
E sad ....Sabrina odlazi danas a ja trkom opet u babe zadužia se bezkamatno 100€/20min u nadi i znanju da ćemo joj se svidit ja i partner sa donjom glavom i bože hvala ti tako je i bilo i tako išlo priko 30 min.Sabrina šta reć,još skupljam dojmove ko kad osvojiš Olimpijsko🏅 i ne vjeruješ koliko je dobro i stvarno.Kaže ona aj s menon u Španjolsku ja kažen nemoj reć 2 puta ostavi ču dicu sa smokijen u ruci na aerodromu.Doček kako san tia štikle donje rublje ,okupa se minut počela pričat dira me zavodi ,počela plesa već san bia na 72% pri kraju a taka je nisan čitala mi misli.Cura uživo klesana rukom Donatella baca na krevet pleše u krilu opet maše dupetom po ku...grlin je vidin vlažna doli gotova je žari joj se lice..uzima ga bez kondoma gleda me twerka već san na 89% punin se ko iphone 15 pro... stavlja gumicu normalno nema moju veličinu 😆 nema veze,sidne na njega počinje maštanje padanje u trans govori taman si mi doša prie odlaska na avion,bacan je na leđa udaran koju minutu čupa lancune i tu je game over nažalost 101%... Neću dalje jer cura je jebeni stroj i posvećena 300% ... sjeda na ljestvicu br.1 za mene...kaže drugi put bar 2 h uz bocu vina da želi se zabavit...živili jebači🍷🍷🍿
 
Pozdrav svima!
Kao i @TorcidaMertojak i ja sam iskoristio zadnji dan da podsjetim Sabrinu. Adresa Ulica kneza Višeslava, uredan apartman. Dogovor pola sata za 130 €. Cura jako lijepa, predivan osmijeh, dobre silikonske sise, guza savršena. Full GFE, ljubljenje, ima finu picu pa sam je pošteno izlizao, pušenje bez kabanice, usluga jako dobra, neću u detalje ali jedno od boljih iskustava. Nakon akcije ostali još dosta dugo ugodno se družiti. Preporuka svima kad se vrati, jer nakon mene je otišla iz apartmana direkt na avion za Španjolsku. Vraća se za lito i sigurno ću je ponovit.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh