SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ekipa pozdrav. Mislio sam oću neću staviti objavu i evo me. Treći pokušaj Brazilki uspješan. Prva dva puta bilo ništa ali nisam kreten da pišen loše recenzije i sjeben nekoga. Inače kad odlučim se počastiti planiram kao NASA kad lansira, jeli poznajem koga u tom kvartu, oče li me netko viditi kad izlazim..... Izađem ja kao na piće i zovi Brazilki i ne javlja se mater joj jebem.Čekam 5 minuta ne odgovara na poruke a meni vrime curi. Otvorim ege i pošaljem 5 poruka i prva odgovori Emma. Dogovorili se brzo. Kako sam pičija da ne gubim vrime doša ispred vrata zapuvan, ulazim ona kaže najgornji kat a nema lifta. Jeben ti mater doša gori mrtav. Otvorila ona lipa, miriše u čipkastom jebozovnom kompletu a ja kao da sam maraton istrča. Kaže ona relax baby I smije se jer zna za skale. Ja isto puka od smilja. Kako sam ga doma plesnija da se ne osramotin bilo me straj da će mi uči u sebe pa nisam odma skinija mudante a ona se uvatila trljati guzicon. Miša mala a guza stoji kao kamen. Meni se odma diga i zaustavim je da ne svršim. Obrisala ga ona vlažnima pa me počela ljubiti i to prvi put da mi je neka gurnula jezik a meni on već uključija samopodmazivanje, kaže ona mmmmm horny. Legnem na leđa a ona ga strpa usta. Puši možda najbolje ikad meni. Zaustavim nakon par minuta da ne svršim i krenemo jedna druga treća poza. Kad mi dođe blizu kraja ja idem minjati pozu. Završio da doggy nakon 15-20 min. Nakon svršavanje ja po navici se diga kao idem a ona pokaže na sat i ponudi masažu. Mala je super, najbolja dosad. Kod nje GFE je pravi gfe ljubljenje sa jezikom, miriše lipo, nasmijana, oral super u sexu aktivna. Priča engleski dovoljno da se može komunicirati. Još je kratko kao u gradu pa sam joj na kraju reka eto me opet. Uglavnom za preporuku
 
Iako ima samo pozitivne recenzije, danas mi je Sofia uvalila teški od..b. Pošaljem poruku, sve 5 dogovorili termin i da se javim kad budem blizu.Došao 10 min prije, šaljem poruke da sam stiga a od nje ni zuc.Pričeka 20 min i otiša doma pognutih glava. Pa da se nebi zajebali ko ja ako planirate kod nje imajte jednu u rezervi
 
Iako ima samo pozitivne recenzije, danas mi je Sofia uvalila teški od..b. Pošaljem poruku, sve 5 dogovorili termin i da se javim kad budem blizu.Došao 10 min prije, šaljem poruke da sam stiga a od nje ni zuc.Pričeka 20 min i otiša doma pognutih glava. Pa da se nebi zajebali ko ja ako planirate kod nje imajte jednu u rezervi
Koja sofija. Ima više profila tog imena
 
Evo jedne friske revenzije iz plavog oglasnika, javim se na ovaj oglas


Nazovem, Javi mi se zenski glas, kaze 80 eura s analom za po ure, dogovorimo, dodjem, stvarno ta zenska sa slika, doduse bez sminke i frizure izgleda ko neki napaceni djecacic s tom kratkom kosom i bez sminke, al jebi ga, cijena je dobra i relativno dobar engleski, ali strankinja, dakle, neka domaca dogovara, cura izgleda nekako uplasena, kad sam joj da pare, nazove na mobitel, upisuje termin u teku, lovu sprema u kuvertu, polize kuvertu, zatvori je, ima sam osjecaj ko da sam na posti 🤣
Kad se skinila, zgodna, ima tetovaze,veliku po kraljeznici prirodne sise, trica, dobro pusi bez, uzela vibratoric za klit, popela se na mene, nakon minut otprilike, kaze aj ti na menestavin ga vidim, nisam odavno bio jer sam se jedno vrime ostavija hobija, vidim, brzo cu bit gitov i kazem joj ajmo anal, ona, ok, pokusajmo, uspija sam glavic stavit, da je boli, al kako mi ga je stislo, jedva sam stiga skinit kondom i isprska je cilu, ako je sve skupa trajalo 15 minuta od ulaska u stan, ubijte me, nije velika lova, al nije ni neki dozivljaj.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh