SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Vi gledajte tko je bija prije 2 godine tu i PO

A tebi @Lucifer9 hvala puno. Sve sta si napisa je 1000% tocno
 
RIP splitsko dalmatinski forum
Eto, još jedan podforum je otišao u kurac.
Nisam iz vašeg kraja, ali vaš podforum mi je bio jedan od najjačih. Na forumu iz mog kraja nisam niti učestvovao jer je močvara puna frustriranih lažnih jebača koji svakog koji bi napisao kvalitetnu recenziju napali da laže, da se zaljubio u kurvu, da je makro ili da je sama kurva koja se inflitrirala u forum i laže ovaj napaćeni narod. To se izgleda pomalo dešava i ovdje. Prije nekoliko dana se desio nekakav napad na Frica, dobrog duha ovog foruma i posljedice se već osjete. Meni još nije jasno zašto je Frico napadnut i iz kojeg razloga, osim da su se neke dvije kurve našle uvrijeđene Fricovim pisanjem koje im je prenio drugi korisnik foruma. Tko je u pravu ili krivu, neću ulaziti u to, ali znam da je na kraju nastradao forum, i to je šteta. Frico, vrati se, jebeš sve, ove će otići ili su već otišle, druge će doći i njih treba recenzirati, ali takav lik kao ti je forumu potreban. Vi koji ste ljubomorni na količinu strasti i novaca kojima Frico raspolaže prema dragim nam gošćama, odjebite i osnujte neki hejterski podforum i tamo ogovarajte do mile volje.
Pozdrav ekipi, najjači ste, samo ponovo dalje na stare staze.
 
RIP splitsko dalmatinski forum
Eto, još jedan podforum je otišao u kurac.
Nisam iz vašeg kraja, ali vaš podforum mi je bio jedan od najjačih. Na forumu iz mog kraja nisam niti učestvovao jer je močvara puna frustriranih lažnih jebača koji svakog koji bi napisao kvalitetnu recenziju napali da laže, da se zaljubio u kurvu, da je makro ili da je sama kurva koja se inflitrirala u forum i laže ovaj napaćeni narod. To se izgleda pomalo dešava i ovdje. Prije nekoliko dana se desio nekakav napad na Frica, dobrog duha ovog foruma i posljedice se već osjete. Meni još nije jasno zašto je Frico napadnut i iz kojeg razloga, osim da su se neke dvije kurve našle uvrijeđene Fricovim pisanjem koje im je prenio drugi korisnik foruma. Tko je u pravu ili krivu, neću ulaziti u to, ali znam da je na kraju nastradao forum, i to je šteta. Frico, vrati se, jebeš sve, ove će otići ili su već otišle, druge će doći i njih treba recenzirati, ali takav lik kao ti je forumu potreban. Vi koji ste ljubomorni na količinu strasti i novaca kojima Frico raspolaže prema dragim nam gošćama, odjebite i osnujte neki hejterski podforum i tamo ogovarajte do mile volje.
Pozdrav ekipi, najjači ste, samo ponovo dalje na stare staze.
Ooo imao sam ja još mnogo toga za reć, ali sam se zaustavio baš zato da ne bih opterećivao druge članove.
Prijatelju, mogu ti samo reć da si potpuno promašio. Niti sam ikoga cinkao, niti na ovom forumu postoje svete krave. Svi smo ljudi i svi griješimo. Ako sam ikoga uvrijedio svojim pisanjem, ispričavam se. To međutim ne vrijedi za one koji svjesno i namjerno šire neistine i poluistine. S njima ću se uvijek obračunat argumentima, ma kako god se zvali i koliko god novaca imali.
 
Jbg @hammerstein forum nam je malo zakržljao, ali mislim da je to i zbog manje aktivnosti "na terenu". Gledaj, ja prvi nisam zadnjih 15-ak dana bio aktivan, ali inače se pitam čemu pisanje recenzija kada se sve svodi na nas 5-6 koji pišemo, dok ostali samo pitaju "Jel bio itko kod ove?" i slično. Ove atraktivnije cure kad budu u gradu imaju posla priko glave, rade kao na traci, a nitko ništa ne piše ovdi. Zašto? Zato jer je većina njih ovdi da dobiju informacije a ne da daju iste.
 
Može bit, ako je tek došla i nije upoznata s cijenama kod nas. Da je bar još takvih. Najbolje s kojima sam bio (Maria Anitta i Helena) bile su 100e, šteta što ih nema opet već dugo. Idi, vidi ...
Ista ženska. 100/150. Nisam bio, ali zaslužuje podršku.
 
Ista ženska. 100/150. Nisam bio, ali zaslužuje podršku.
Nije baš taj cjenik kako piše. Ali zato je dobra
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh