SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Preferiram slobodni stil...al ako znaju grčko rimski nije problem...

Sabina mi je slomila ovogodišnju pokoru... Bila je rekla doc iza Uskrsa a pojavila se na početku ožujka... Kažem ja njoj da je u grijehu jer me navukla na grijeh... Kaže ona, onda ću ja tebe silovat pa nećeš biti u grijehu... Tako je bilo prvo silovanje u životu... Dva puta biža iz kreveta... Pitam ja nju jel popila nešto... Kaže ona ovako ti izgleda žena kad je 3 mjeseca bez sexa..... U 25 godina aktivnog sexa nikad takvo što nisam dozivia... Ni sa curama ni sa bivšom...

Zato se svaki euro u Joker teretani isplati... Cipajte kardio, trbušne i leđa.
 
Vidia san danas u gradu onaj kampanel,Flaviu,nebi ga/je taka da mi neko plati,i skoro san siguran Priscilu.Meni osobno prelipa zenska.E sad ona mi je svakako bila medju prvima na listi za otic sljedece al me zanima jos neko svjeze iskustvo jer znan da se pisalo da je hladna a zenska mi se bas svidilia.
Priscila je otišla. A i ovo dvoje su bili na odlasku. Biče si vidija ovoga:
Izišli iz sivog Audija na Lapadu.
 
Evo stres Angelica u teretani u Jokera...



Omalema ali lipa cura...

Diže čučanj dobro....

Znaci bitka u krevetu....
Angelica je super cura,bija sam u petak kod nje kad je bila u Šibeniku.
Brz dogovor, pravi Gfe, ljubi se,oral među boljima sex isto dobar sve ispuni šta oces ali baš se cila dade da budes zadovoljan,kad bi isa po mom ukusu samo fali 20cm visine i vecu sisu bar trojka sad su dosta male nemas za šta uvatiti ali bi ponovija definitivno
 

Isto pegla teretanu žestoko na gripama... Dogovaramo 3*20 min meč
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh