SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Momak je jedan pisa da je bia najnormalnije,al da je cura valjda napušena ili šmrče nezz,odradia je za neke male pare izjeba i otiša, znači nije zajeb al ono cura vjerojatno bolje podnosi sex na nečemu😆
Mislin da taj bas ne govori istinu ali dobro, ja znam trojicu sta su tili u nje pa "ona" trazi da im slika bon koji ce kupit u tomija na adresi lovacki put 11. Jedan je uzea i slika joj da vidi i datum i vrime kad je uzea i trazija od nje da dodje po njega ali nije dolazila. Napise eto me silazim i to je to...

Tako da to placanje na ruke u oglasu je samo fiktivno, kupis bon, slikas joj i ostanes i bez bona i suva qrca.

Na PO ja znam samo 3 sta su doista takve, Martina cehinja, vrckasta plavusa i Priscila
 
Izvini nisam razumio baš najbolje. Da li se isplati otići kod nje ili ipak ne? Bune me ove ocjene koje si napisao. Ne smeta mi 10 kg viška nego ove za akciju i prostor su mi malo niske ocjene.
Ocjene su na temelju mojih dosadašnjih iskustava jer ipak je kod mene letvica visoko postavljena. Cura je ugodna, simpatična i draga, trudi se... Prostor je ok, al opet ne mogu dat višu ocjenu s obzirom da sam bio u deluxe apartmanima.
 
Vidia san danas u gradu onaj kampanel,Flaviu,nebi ga/je taka da mi neko plati,i skoro san siguran Priscilu.Meni osobno prelipa zenska.E sad ona mi je svakako bila medju prvima na listi za otic sljedece al me zanima jos neko svjeze iskustvo jer znan da se pisalo da je hladna a zenska mi se bas svidilia.
 
Vidia san danas u gradu onaj kampanel,Flaviu,nebi ga/je taka da mi neko plati,i skoro san siguran Priscilu.Meni osobno prelipa zenska.E sad ona mi je svakako bila medju prvima na listi za otic sljedece al me zanima jos neko svjeze iskustvo jer znan da se pisalo da je hladna a zenska mi se bas svidilia.
Dobra je Priscila, samo eto mozda na prvu tako djeluje. Mislin ja san s njom normalno prica i sve.
Akcija isto tako ok, ali opet ka da se suzdrzava ili joj se ne da, ili nisan bija njezin tip ili joj je takav bija dan...ne znam, triba bi otic jos jednom pa ako je i dalje tako onda jbga. Meni je bilo ok, ona je svrsavala pa je i njoj bilo dobro tako da ne znam sta bi ti reka osim da odes pa vidis sam...
 
Grcko rimski? Poslje korizme?
Preferiram slobodni stil...al ako znaju grčko rimski nije problem...

Sabina mi je slomila ovogodišnju pokoru... Bila je rekla doc iza Uskrsa a pojavila se na početku ožujka... Kažem ja njoj da je u grijehu jer me navukla na grijeh... Kaže ona, onda ću ja tebe silovat pa nećeš biti u grijehu... Tako je bilo prvo silovanje u životu... Dva puta biža iz kreveta... Pitam ja nju jel popila nešto... Kaže ona ovako ti izgleda žena kad je 3 mjeseca bez sexa..... U 25 godina aktivnog sexa nikad takvo što nisam dozivia... Ni sa curama ni sa bivšom...

Zato se svaki euro u Joker teretani isplati... Cipajte kardio, trbušne i leđa...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh