SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

teški fotošhop... vjerovatno tipična niska jakih bedara silikonka... prije bi se odlučia za neku od ovih par šta ih stalno spominjete
Tražim video-poziv da je vidim, pa ako ne pristane ništa od akcije.
Inače, Giovanna je sad u Šibeniku pa je uskoro možemo očekivati u Splitu. Zadnji put kad je bila tu je nisam uspio uvatit, ali sada računam da je moram posjetit.
 
jeli bio itko...kaže za 120 e može i klasik i anal i pušenje bez kondoma?
Bija sam kod nje i odusta. 120 e .Docekala me u piđami s flekom. Nece da se ljubi, oralno kaže samo malo i onda sex klasicni. Prvi put sam odusta i otiša kod Elise i nisam falija. Za razliku od 80 e dobija sve i po ure duže
 
Rijetko koja tipka sa nama, bar meni tako bude. Jer svaku pitan jesan se s njom dopisiva a odgovor bude ne, ne agencija. Ja i kad trazin video poziv za potvrdu garant bi se javija neki "Mirko" s druge strane...dobijen sliku koju mos otvorit jednom ali eto do sada samo 2 zajeba bila tj zenske koje nisu sa oglasa. Ostalo bilo ok
 

Jel neko zna ili bija u nje? Probude mi se leptirici u misku kad je vidin, nasa san 1 talijansku recenziju (esej) i svidja mi se...dodjen li na adresu (navodno kod pazara) i vidin li neku drugu slomit ce mi ❤️
 
može li iko potvrdit jeli se desilo da je netko Iša kod neke cure sa ukrajinskim ili ruskim brojem a da je to bilo barem približno kao na slikama?
 
Nikad nije ni bila u Plavom. Bio prije 2-3 godine. Tijelo, trbuh, madeži odgovaraju. Sise na fotografiji izgledaju bolje. Možda grudnjak, operacija.. U oglasu je samo mail??, ne mobitel pa izgleda ko oni prevarantski oglas. Eto kolega je bio, pa bi rado ponovio.
Cuvajte se ove.....radi u lovacki put 6
Laze,mulja,vara

 
Nikad nije ni bila u Plavom. Bio prije 2-3 godine. Tijelo, trbuh, madeži odgovaraju. Sise na fotografiji izgledaju bolje. Možda grudnjak, operacija.. U oglasu je samo mail??, ne mobitel pa izgleda ko oni prevarantski oglas. Eto kolega je bio, pa bi rado ponovio.
Cuvajte se ove.....radi u lovacki put 6
Laze,mulja,vara
 
Vara,laze,mulja....prava mlada droljica,vjerovatno na drogama


 
Ma ne očekujte ni jednu ni drugu, vjerovatno ima još 10-ak lažnih profila samo u Splitu. U pravilu je uvijek samo 1, ista cura, a nećete je nać na EGE, eventualno ako baš imate sreće kao ja jednom.
Cuvaj se ove i mislim Vruca Janja iz trogira
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh