SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Também não acreditei porque fui enganado diversas vezes com fotos falsas, mas recebi uma recomendação e fui ver pessoalmente e acredite é verdade
Dok pimp trazi od mene selfie, necu ic, ni da mi ona plati!

Enquanto a agente quiser uma selfie minha, não irei até ela. Nem mesmo se você me pagasse
 

Odi je frico ostavija lovu večeras....

Stvarno je avion.... Odavno takvo što doživio nije.... Šteta što ide ća sutra.....

Kaže malo klijenata... Svi traže popust... Za 50 eura razlike ste propustili top priliku koja se događa par puta u zivotu....
 

Odi je frico ostavija lovu večeras....

Stvarno je avion.... Odavno takvo što doživio nije.... Šteta što ide ća sutra.....

Kaže malo klijenata... Svi traže popust... Za 50 eura razlike ste propustili top priliku koja se događa par puta u zivotu....
Ajmo sutra par odlazaka će je ostavit. Pustite koju poruku ujutro...
Najbolje da frico tebi mi svi skupa plaćamo da ih obilaziš i recenziraš druge nema jer nakon tvoje recenzije svi navale na djevojku 😂
 

Odi je frico ostavija lovu večeras....

Stvarno je avion.... Odavno takvo što doživio nije.... Šteta što ide ća sutra.....

Kaže malo klijenata... Svi traže popust... Za 50 eura razlike ste propustili top priliku koja se događa par puta u zivotu....
Da 50€. Da bi imala cijenik 100/200 onda bi klijent više puta dolazija. Ovako bar ja necu 😆

A fala bogu ima njih koji pristaju na tu cifru. A ova prava dalmatinka, brazilskih korenja, zeli se obogatit za tjedan dana.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh