SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel ima ko sa Sasha iskustva,ima 2 godine je pratim nikako otić,nije dala spusti cijenu pa nisam ni obiša je.Cura izgleda ko sa kalendara perfektno tijelo ,faca baš sve.Jedino je priko poruka nekako sirova odgovori šta treba i to jedva pa me nije privukla na prvu.
 
Jel ima ko sa Sasha iskustva,ima 2 godine je pratim nikako otić,nije dala spusti cijenu pa nisam ni obiša je.Cura izgleda ko sa kalendara perfektno tijelo ,faca baš sve.Jedino je priko poruka nekako sirova odgovori šta treba i to jedva pa me nije privukla na prvu.
Uf, ukrajinski broj mi je vec alarm...jos ako ti kaze trumbiceva obala...iman je i ja pod favorite listu ali jbga potrosin se na druge pa ona osvane oglasom u Splitu, ako je to zaista ona sa slika mislin da bi moglo bit jedno dobro iskustvo. Obicno te hladne i mutave priko poruka meni bude top (ionako je velika vecina agenti na poruke)

Ako odes sritno 👍
 
Ekipa, napravija san profil samo da vas ovo pitan. Iša bi u Belle al traži me da joj pošaljen svoju sliku. Nikad me nijedna nije to tražila. Sad ne znan jel i vas to tražila? Nije mi svejedno i strah me je i inače to ne radin. Vaša iskustva?
 
Mislija si rec: cellulit bomba?
Moram je stvarno pohvalit malo.... stvarno je jako welcome.... od prvog do zadnjeg trena .. šteta što ne priča engleski.... GFE nevjerovatan, čak malo i previše... koke dosta ljubljenja

svi koji su + 30 godina bit će im top
malo jača u guzicama, baš za razvalit.... prirodne 3 grudi napokon neka koja nije silikon.. oral odličan... kažem joj dosta je... dobro... da može li još malo i onda 5-6 jako dubokih...

rijetka kod koje ću se vratiti...

 
Moram je stvarno pohvalit malo.... stvarno je jako welcome.... od prvog do zadnjeg trena .. šteta što ne priča engleski.... GFE nevjerovatan, čak malo i previše... koke dosta ljubljenja

svi koji su + 30 godina bit će im top
malo jača u guzicama, baš za razvalit.... prirodne 3 grudi napokon neka koja nije silikon.. oral odličan... kažem joj dosta je... dobro... da može li još malo i onda 5-6 jako dubokih...

rijetka kod koje ću se vratiti...

Udara li se dobro?
 
Moram je stvarno pohvalit malo.... stvarno je jako welcome.... od prvog do zadnjeg trena .. šteta što ne priča engleski.... GFE nevjerovatan, čak malo i previše... koke dosta ljubljenja

svi koji su + 30 godina bit će im top
malo jača u guzicama, baš za razvalit.... prirodne 3 grudi napokon neka koja nije silikon.. oral odličan... kažem joj dosta je... dobro... da može li još malo i onda 5-6 jako dubokih...

rijetka kod koje ću se vratiti...

Jebi ga frico. Meni 29,5 godina i 89,9 kg

Moram je zaobic. Svakako hvala na rezu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh