SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ova nam je dosla nakon nekih akcija


Jel tko bia, nije bas mala cijena, koja su iskustva, jel opravdava cijenu?
Imas negdi moj odgovor di sam linka neku recenziju kada je bira u Rijeci, nije bas bila pozitivna. Probaj potrazit u trazilici pod Irina pa ces valjda brzo nac
 

IZBJECI OVU CURU!
Dodem u ulicu u kojoj se nalazi u dogovoreno vrijeme, kaze mi "I need 5 minutes", ok pricekam ja 5 minuta... malo odgovara na poruke, malo ne.. Kaze ona da udem da je otvoreno, idem uc vrata zakljucana, napisem joj da otvori vrata od zgrade ona kaze da je otkljucano, cijelom tezinom sam se naslonia na vrata i neotvaraju se. Na kraju nakon 45 min smrzavanja i sramocenja na ulici, mi samo napise "bye".

Nadam se da sam s ovim postedio nekog da se ne smrzne i izgubi 1h vremena zivota
 

IZBJECI OVU CURU!
Dodem u ulicu u kojoj se nalazi u dogovoreno vrijeme, kaze mi "I need 5 minutes", ok pricekam ja 5 minuta... malo odgovara na poruke, malo ne.. Kaze ona da udem da je otvoreno, idem uc vrata zakljucana, napisem joj da otvori vrata od zgrade ona kaze da je otkljucano, cijelom tezinom sam se naslonia na vrata i neotvaraju se. Na kraju nakon 45 min smrzavanja i sramocenja na ulici, mi samo napise "bye".

Nadam se da sam s ovim postedio nekog da se ne smrzne i izgubi 1h vremena zivota
bit ce da te gledala s prozora i odlucila ne otvoriti iz nekog razloga
 

Deda je bio sinoć....

Pošip i čokolada obavezno....

Duže sam bio nego šta mi treba za maraton istrčat... ne treba dalje pričat...
Ova nam je dosla nakon nekih akcija


Jel tko bia, nije bas mala cijena, koja su iskustva, jel opravdava cijenu?
 
Frico, jel ovo ta iskusna sta je od ponedjeljka u Splitu?

Ne ta... Irina je

 
Nisam nikog vidio na prozorima, al nije imala razlog da me ne primi. Mlad, pristojno obucen, preko poruka sve normalno razgovarao s njom prije nego sta sam krenio put nje...
Mozda joj uletila 2 sastanka po po ure ako si ti uzea uru pa te okantala da vise dobije, mozda joj se nije dalo jer je imala nekoliko prije tebe, mozda je samo takva ko zna sta joj bi...briga te, prigrizi i lovi dalje
 
Mozda joj uletila 2 sastanka po po ure ako si ti uzea uru pa te okantala da vise dobije, mozda joj se nije dalo jer je imala nekoliko prije tebe, mozda je samo takva ko zna sta joj bi...briga te, prigrizi i lovi dalje
istina ima ih dosta paranoicnih. ja sam par puta dobio adresu preko puta apartmana gdje je bila. mozda se jos neki lik motao okolo kao i ti pa je mislila da je policija, mozda biti svasta
 
Mozda joj uletila 2 sastanka po po ure ako si ti uzea uru pa te okantala da vise dobije, mozda joj se nije dalo jer je imala nekoliko prije tebe, mozda je samo takva ko zna sta joj bi...briga te, prigrizi i lovi dalje
Ma sve ok, jbg desi se. Al znam da nije bilo do mene, obraca sam joj se s postovanjem preko poruka (il agentu..), cekao ju, probao uc vise puta, cak sam kupia cokoladu da joj dam kad ju vidim, al sta je tu je. Sad idem samo kod provjerenih i tjt
 
Da vam kažem malo oko Marije

1. Nije ona za svakoga... po meni ona je idealana za mlade muške od 18 - 30 godina koji žele probati razne stvari... Kaže ona meni Deda oćemo ghtkwb neki... bogati Marija šta je to, kad mi je objasnila reka sam.. ne ne Marija .. tako dvi tri stvari sve su bile ne ne.. biž ća nije to za mene

2. uredno će se sa vama i snimiti

3. cijene jesu visoke ali rekla mi je da daje popuste pogotovo domaćim i mlađim.... nešto smo tako pričali kaže ona meni šta ti misliš kad meni neki dođe zgodni da se ne bi pohvatala s
njim inače

4. jednostavno zbog njene otvorenosti, jezika i iskustva s filmova za odrasle mora koštati više od neke prosječne brazlke ...

Meni je pokazala jednu stvar koju smo probali i koja mi je pomogla puno za daljne sex aktivnosti vridi neprocjenjivo...

Ne mislim ići ponovno kod nje ... ovi mladi od 20-25 otiđite svakako pa makar po ure...
Jel imas kontakt broj
 
Ma sve ok, jbg desi se. Al znam da nije bilo do mene, obraca sam joj se s postovanjem preko poruka (il agentu..), cekao ju, probao uc vise puta, cak sam kupia cokoladu da joj dam kad ju vidim, al sta je tu je. Sad idem samo kod provjerenih i tjt
Ne bi volio pametovat ali po mome mislin da si falija kad si dogovorio uru prvi put pa osta duže na ručku pa opet minja uru. Moguće da je ona krivo svatila pa stekla dojam da si neozbiljan ili da nešto muljaš.
 
Pozz na terenu sam poslovno šibenik , daki ima sta konkreznoga za druzenje na vasem kraju relacija zadar šibenik split
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh