SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Mene bi npr privuklo u njezinom oglasu ovo svrsavanje svugdi i svagdi ali evo kazu za nju...isto tako u Osijeku valjda da nije bila ona kad bi osli, ne znam, ako ko ode neka javi dojmove pa cemo znat vise
 
Pozdrav ekipa!
Jel bio itko s ovom? Ne mogu naći ništa u pretrazi, a baš mi je privlačna.

 
Dosla je tetka slavonka napokon....


i to po snizenoj cijeni 150/h
Jedan njen profil je u Splitu a drugi u Rijeci.
S obzirom da je i njena cimerica Chantelle u Rijeci,prije da je još tu nego u Splitu.
 
Nakon iskustva s Bellom vrijeme je za nove izazove. U konkurenciji su 👇


Pristala na video-poziv i izgleda super. Za sada favorit, a jedini minus je negativan komentar kolege iznad.


Financijski povoljnija, a izgledom odlična. Jedino što nema o njoj ni jedna jedina recenzija...


Ako ne odem kod latine ona je favorit. Malo too much tetovaža, ali ima super sise... 😋

Ima još nekoliko zanimljivih cura, svaki nekako sam uži izbor sveo na ova tri imena. Bio bi zahvalan ako netko ima iskustvo s nekom od njih...
 
Nakon iskustva s Bellom vrijeme je za nove izazove. U konkurenciji su 👇


Pristala na video-poziv i izgleda super. Za sada favorit, a jedini minus je negativan komentar kolege iznad.


Financijski povoljnija, a izgledom odlična. Jedino što nema o njoj ni jedna jedina recenzija...


Ako ne odem kod latine ona je favorit. Malo too much tetovaža, ali ima super sise... 😋

Ima još nekoliko zanimljivih cura, svaki nekako sam uži izbor sveo na ova tri imena. Bio bi zahvalan ako netko ima iskustvo s nekom od njih...
Mislim se dal na bellu sutra il irinu🤔
 
Saru san ja proba dogovorit jos kad san je nasa na ondate.io ili kako se vec zove stranica...tipkali se, ovo, ono i dobija san adresu Trumbiceve obale di san bija par dana prije i di me docekala neka žblj (ukrajinski brojevi na ege-u 250e tarifa)...probaj pa vidi kako ce tebi proc
 
Saru san ja proba dogovorit jos kad san je nasa na ondate.io ili kako se vec zove stranica...tipkali se, ovo, ono i dobija san adresu Trumbiceve obale di san bija par dana prije i di me docekala neka žblj (ukrajinski brojevi na ege-u 250e tarifa)...probaj pa vidi kako ce tebi proc
Adresa je Poljana kneza Trpimira
 
Ma ne očekujte ni jednu ni drugu, vjerovatno ima još 10-ak lažnih profila samo u Splitu. U pravilu je uvijek samo 1, ista cura, a nećete je nać na EGE, eventualno ako baš imate sreće kao ja jednom.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh