SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Probajte su nju nagovorit, iako mislim da je bila u Splitu.
Dobar milf, super tijelo za godinu proizvodnje, sigurno je starija od 40 koliko kaze da ima. Usluga zadovoljavajuca.
Helena je bila u Splitu par puta tako da će vjerojatno doći opet
Ali ono sta me kod nje smeta je sta se ne opere dolje i to se osjeti iz aviona, ako nekoga to smeta ili voli lizat, bolje da je zaobiđe...
A sta se tice pusenja i jebacine tu bi joj dao 6.8/10 na temelju nedostatka truda i zainteresiranosti oko mušterije, i toga šta gleda na sat

Ali ko voli starije neka plati i prova pa vidi za sebe jel mu paše
 
Helena je bila u Splitu par puta tako da će vjerojatno doći opet
Ali ono sta me kod nje smeta je sta se ne opere dolje i to se osjeti iz aviona, ako nekoga to smeta ili voli lizat, bolje da je zaobiđe...
A sta se tice pusenja i jebacine tu bi joj dao 6.8/10 na temelju nedostatka truda i zainteresiranosti oko mušterije, i toga šta gleda na sat

Ali ko voli starije neka plati i prova pa vidi za sebe jel mu paše
Hvala na komentaru. Sada mi je baš jako drago da mi jednom nije na vrijeme odgovorila pa sam išao drugoj.
 
Helena je bila u Splitu par puta tako da će vjerojatno doći opet
Ali ono sta me kod nje smeta je sta se ne opere dolje i to se osjeti iz aviona, ako nekoga to smeta ili voli lizat, bolje da je zaobiđe...
A sta se tice pusenja i jebacine tu bi joj dao 6.8/10 na temelju nedostatka truda i zainteresiranosti oko mušterije, i toga šta gleda na sat

Ali ko voli starije neka plati i prova pa vidi za sebe jel mu paše

ja konacno bio kod nje, dugo sam je lovio. Ne znam, bila je istusirana i mirisljava, nista lose nisam osjetio. I bas mi je bila zainteresirana i trudila se, iznenadio sam se kad sam ovo procitao. doduse ja imam obicaj doci cim ranije pa mozda zato, ne znam... meni osobno je bila skroz ok, da pazi na sat, pazi ali nije napadno. al jbg vecina ih pazi.
 

s ovom sam bio dok je bila u zg, meni je mala bila super, slatka mi je u faci (ali doduse to je individualno) bas ti se posveti, kao da si samo njen. Pusi bez, moze masazica nakon ako hoces, ali engleski ne zna doslovno dvije rijec pa ak vam to smeta, onda ne. Mlada je cura mislim da su godine tu negdje kao sto pise.
 
Uglavnom se trošim sa ovima na EGE. Eliza nije ni zgodna ni lijepa ali rastura. Ima mačkicu iz snova. Kad se vratim iz novogodišnjeg prisilnog egzila na Braču, opet ću do nje. Kad se nje sjetim majmun mi luduje.
Imas na Bracu neke 2 na ege-u, samo ne znam jesu li cemu. Meni npr nisu 🤣

Ali primjetija san, kako san doda njih par na favorite da ili skupa putuju ili tako nesto. Eno ih par sa liste u Zadru...mora cu malo prvo u finjaka, upoznavanja pa onda na penetriranje. Budu li u ekipi eto meni dobro...
 
Imas na Bracu neke 2 na ege-u, samo ne znam jesu li cemu. Meni npr nisu 🤣

Ali primjetija san, kako san doda njih par na favorite da ili skupa putuju ili tako nesto. Eno ih par sa liste u Zadru...mora cu malo prvo u finjaka, upoznavanja pa onda na penetriranje. Budu li u ekipi eto meni dobro...
Nesmin jer san vezan ukratko. Ali.. pomalo se jebu ježi. Imat ću svoje momente . Neka prođe ovi cirkus od praznika.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh