SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Dosla je Roxane u ST, ona mi je na "to do" listi. Zna li ko u zadnje vrime, bude li s nekim u sobi od cimerica? (za potencijalni trio) Pise se da je bila sa nekom Rihanom. Ili ako je neko ima to iskustvo s njom?
 
Meni ne odgovara na poruke dok je bila u Zg,mozda je bila u fazi preseljenja al vidia san jos nekom dok je bila u Zd da ne odgovara
Inace mislim da je vrijedna posjeta
 
Cuj svakoga,ni ne znas ko sam ja,ali nebitno ajde nek ti bude
Nisam mislio konkretno na tebe, ali slanjem ovdje javno dajem svakome. Ima ovdje puno ljudi koji niti pišu svoja iskustva, niti dijele kontakte koje imaju. Ja ću uvijek podijeliti s onima koji su aktivni na forumu i daju svoje brojeve.
 
Dosla je Roxane u ST, ona mi je na "to do" listi. Zna li ko u zadnje vrime, bude li s nekim u sobi od cimerica? (za potencijalni trio) Pise se da je bila sa nekom Rihanom. Ili ako je neko ima to iskustvo s njom?
Rihane nema dugo.a Roxane je odlicna.jako ugodna.uglavnom za svaku preporuku.ako si gentlemen provest ces se jako dobro.Meni u top 5 ide.
 
Meni ne odgovara na poruke dok je bila u Zg,mozda je bila u fazi preseljenja al vidia san jos nekom dok je bila u Zd da ne odgovara
Inace mislim da je vrijedna posjeta
ja sam davno bio kod nje u redu curu mislim 30 god 30min mislim da je bilo 150e nemogu se sitit neces pozalit ako odes
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh