SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Za moj ukus Eliza nije ni lijepa ni zgodna
ali zna posao. To je ono što me vuče ka njoj. Probao sam neke ljepše i zgodnije, ne mogu joj u akciji dodat vode. O imenima ne bih. One isto znaju za forum. Želim ostat na nivou.
 
Ljudi moji, meni je smiješno uopće da se Eliza spominje kao jedna od najboljih. To što zna posao, pa znaju ga i svakakvi gabori, a ljudi će reć da se ružne žene bolje je u jer daju sve od sebe, dok ljepše žene misle da je dovoljno to što su lijepe. Eliza nije ni lijepa, ni nešto posebno zgodna, iako su ukusi različiti, ali curama poput Daniele, Belle ili nekih drugih kojih već duže nema tu nije ni do koljena.
 
Ljudi moji, meni je smiješno uopće da se Eliza spominje kao jedna od najboljih. To što zna posao, pa znaju ga i svakakvi gabori, a ljudi će reć da se ružne žene bolje je u jer daju sve od sebe, dok ljepše žene misle da je dovoljno to što su lijepe. Eliza nije ni lijepa, ni nešto posebno zgodna, iako su ukusi različiti, ali curama poput Daniele, Belle ili nekih drugih kojih već duže nema tu nije ni do koljena.
Jedini normalan komentar. A i ispravan.
 
Talia meni se cini ima i sise i guzicu, samo mi se cini preniska, patuljasta, metar i po jedva, ne znam kakva je u akciji.
 
I kako ti je bilo, kakvi su ti dojmovi, jel kakva u akciji, jel stvarno previse patuljasta?
Niska je, ali meni to ne smeta. Važno mi je da je popunjena na pravim mjestima. Kad bi imala 10-ak kg manje bila bi prava bomba. Slike su autentične. U faci je smišna, ima dobra pušačka usta. U akciji sudjeluje, nije loša, ali nije ni među boljima s kojima sam bio. Uglavnom, ok iskustvo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh