SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Kakva je ova? Je li još u gradu? Kaže naša domaća...
Iz Bosne cura, znala biti u Omišu ili Splitu, zgodna, oko 24 godin ali obavi sve brzinski da te se šta prije riješi. Nema gfe ako to tražiš.
Izgled 9
Akcija brzinski
Cijena 30/150 mislim da je bila u 6 misecu, mislim da se nije vratila ponovno, večinom ostane tjedan dan.
Lipa je ali iskustvo loše tako da nema moju preporuku osim ako nisi za eye candy!
 

Niste u stanju prepoznati po slikama koja bi mogla bit
Ako ova vridi 500 eura ja onda vridin 1000 eura. Ima zgodnijih koje traže 200 eura. Pa nije joj pička od zlata da traži 500 eura
 
Tu je frico.... Frico radi u pozadini a ne ko vi jedete govna... Cure se jako žale na Split.... Kažu najgora destinacija u hr postala... Pijani drogirani, neuredni šporki... Traže nemoguće... Ucjenjuju za pare... Sramotite grad....

Inače Reka sam vam da udruženi možemo dovesti koju hoćemo... Mali od sestre mi pokaza kako slati poruke bez spremanja imena...mogu poslat 50 poruka u 5 min

Spremnija jednu poruku o Splitu, malo slika kako je to lipa destinacija za proljeće i ljeto... Ultra, slike Hvara braca i malo još napisa ..Mapu kako mogu doputovati avionom u Split iz cile Europe...

I najboljim curama poslao dosad oko 500 poruka... Racunam poslati oko 2000


Prvi rezultati su tu... Imamo danas jednu od 500 eura sat.... Mislim da takva još nije bila u Splitu....

Dosta ih je odgovorilo da će razmisliti o dolasku barem na 7 dana u sezoni....
not the hero we deserved, but the hero we need
 
Pozdrav svima evo jedno iskustvo došao maloprije, znači cura prvo nije Hrvatica nego neki ruski naglasak ima kedva natuca Hrvatski, nebih htio biti bezobrazan ali izrazito ružna cura u nekoj jadnoj ofucanoj odjeći uglavnom okrenuo se čelom nazad.


Btw jel tko bio da probam popraviti stvari

 
Pozdrav svima evo jedno iskustvo došao maloprije, znači cura prvo nije Hrvatica nego neki ruski naglasak ima kedva natuca Hrvatski, nebih htio biti bezobrazan ali izrazito ružna cura u nekoj jadnoj ofucanoj odjeći uglavnom okrenuo se čelom nazad.


Btw jel tko bio da probam popraviti stvari

A jeben ti prijo ja doduše nisan bio ali na slikama ne izgleda ružno. Ali ti si je vidio uživo pa neman razloga ne virovat.
 
A nije ruzna nego ima nekako cudnu facu. Al daleko najbolje od usluge sta se moze nac u Splitu
Ako i nije najbolje u samom vrhu je sigurno . Cura je opuštena i baš se potrudi da ti ugodi . O ukusima ne raspravljam al meni ima odlično tijelo . Faca joj nije najjača strana al je daleko od ružne . Hrvatski priča sasvim pristojno .........
 
on otkazuje dejtove samo kad
on otkazuje dejtove samo kad mu nema ko pričuvat tigra..zvanog Šaro 😎

Tko ide kod Sabrina neka se počasti maxfuom, neoanginom ili čajem što sam joj donija.... Kesa sa domaćim limunma ostala u autu....

Vadim ja maxflu... Malo joj čudno... Koke nema šanse da se do petka ne razboliš ako budeš imala 5-6 klijenta dnevno....

Inače otišao na skijanje u Austriju pa ćemo igrati malo u gostima....
 
Tko ide kod Sabrina neka se počasti maxfuom, neoanginom ili čajem što sam joj donija.... Kesa sa domaćim limunma ostala u autu....

Vadim ja maxflu... Malo joj čudno... Koke nema šanse da se do petka ne razboliš ako budeš imala 5-6 klijenta dnevno....

Inače otišao na skijanje u Austriju pa ćemo igrati malo u gostima....
💭 donesi nam Playstation 6 iz AUStrije jeebate #svisugore
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh