SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Koja je ovo baba


PREDAJ OGLAS
Oglasnik Osobni kontakti


Split​


  • ef913a709bfc612472a8a4c8a59c506e44e181d9-GalleryThumb.jpg

Lokacija
Splitsko-dalmatinska
Telefon
091/972-4392
Oglas je aktivan od 24.11.2023.
Oglas pregledan: 776 puta
Šifra oglasa: 5543278


Osnovni podaci
Vrsta: Masaže
Tip: Ženske

Opširnije o oglasu​

Atraktivna profinjena gospođa 52 god., 170/63/3, podijelila bi ugodne trenutke s kulturnim gospodinom uz maksimalnu diskreciju. Speak English!
Spremi u favorite

Oglas krši pravila oglašavanja? Prijavite ga

OGLASNIK​

SIGURNOST​


POMOĆ​

PRATITE NAS​


1989-2023 © Oglasnik d.o.o. Sva prava pridržana.
Sadržaj ove web stranice isključiva je odgovornost tvrtke Oglasnik d.o.o.
Tečaj za konverziju u EUR valutu: 1 euro = 7.53450 kn

Unaprijeđenje internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Kohezijskog fonda. Detalji projekta
Oglasnik grupacija
| | |
 
Koja je ovo baba


PREDAJ OGLAS
Oglasnik Osobni kontakti


Split​


  • ef913a709bfc612472a8a4c8a59c506e44e181d9-GalleryThumb.jpg

Lokacija
Splitsko-dalmatinska
Telefon
091/972-4392
Oglas je aktivan od 24.11.2023.
Oglas pregledan: 776 puta
Šifra oglasa: 5543278


Osnovni podaci
Vrsta: Masaže
Tip: Ženske

Opširnije o oglasu​

Atraktivna profinjena gospođa 52 god., 170/63/3, podijelila bi ugodne trenutke s kulturnim gospodinom uz maksimalnu diskreciju. Speak English!
Spremi u favorite

Oglas krši pravila oglašavanja? Prijavite ga

OGLASNIK​

SIGURNOST​


POMOĆ​

PRATITE NAS​


1989-2023 © Oglasnik d.o.o. Sva prava pridržana.
Sadržaj ove web stranice isključiva je odgovornost tvrtke Oglasnik d.o.o.
Tečaj za konverziju u EUR valutu: 1 euro = 7.53450 kn

Unaprijeđenje internetske stranice sufinancirala je Europska unija iz Kohezijskog fonda. Detalji projekta
Oglasnik grupacija
| | |
Baba se ne javlja na mobitel. Bar meni. Mislim da je to Marina.
 

Jel ko planira ic u posjetu 5og kad dode, ja san joj se javia da se dogovorimo pa cemo vidit
Pišite mi direktno i plaćanje se vrši putem Western Uniona, Ria ili MoneyGrama! Sigurno za mene i tebe!
Prvo pročitaj šta je napisala za plaćanje
 
Nema dosta stare ekipe frice, red bulla...
Tu je frico.... Frico radi u pozadini a ne ko vi jedete govna... Cure se jako žale na Split.... Kažu najgora destinacija u hr postala... Pijani drogirani, neuredni šporki... Traže nemoguće... Ucjenjuju za pare... Sramotite grad....

Inače Reka sam vam da udruženi možemo dovesti koju hoćemo... Mali od sestre mi pokaza kako slati poruke bez spremanja imena...mogu poslat 50 poruka u 5 min

Spremnija jednu poruku o Splitu, malo slika kako je to lipa destinacija za proljeće i ljeto... Ultra, slike Hvara braca i malo još napisa ..Mapu kako mogu doputovati avionom u Split iz cile Europe...

I najboljim curama poslao dosad oko 500 poruka... Racunam poslati oko 2000


Prvi rezultati su tu... Imamo danas jednu od 500 eura sat.... Mislim da takva još nije bila u Splitu....

Dosta ih je odgovorilo da će razmisliti o dolasku barem na 7 dana u sezoni....
 
Tu je frico.... Frico radi u pozadini a ne ko vi jedete govna... Cure se jako žale na Split.... Kažu najgora destinacija u hr postala... Pijani drogirani, neuredni šporki... Traže nemoguće... Ucjenjuju za pare... Sramotite grad....

Inače Reka sam vam da udruženi možemo dovesti koju hoćemo... Mali od sestre mi pokaza kako slati poruke bez spremanja imena...mogu poslat 50 poruka u 5 min

Spremnija jednu poruku o Splitu, malo slika kako je to lipa destinacija za proljeće i ljeto... Ultra, slike Hvara braca i malo još napisa ..Mapu kako mogu doputovati avionom u Split iz cile Europe...

I najboljim curama poslao dosad oko 500 poruka... Racunam poslati oko 2000


Prvi rezultati su tu... Imamo danas jednu od 500 eura sat.... Mislim da takva još nije bila u Splitu....

Dosta ih je odgovorilo da će razmisliti o dolasku barem na 7 dana u sezoni....
Daj neki primjer neke od 500e sat. Da ekipa vidi kakva mora biti ženska za 500eura za sat.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh