SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Uglavno ta Karina nedavno je imala oglase Karla i bila na Mazuranicevom šetalištu. Ona je u apartmanu s o onom babom Paulom sta visi na mobitelu i sidi na kauču dok se vi jebete pa čisto da znate 😂😅
Tek nju ne bi taknuo
 
Uglavno Karina ili Carla bila je prije isto u Splitu na Mažuranićevom ovo ljeto je u apartmanu stvarno malom na Lučcu sa onom starijom Paulom koja nije bas atraktivna i ta gospođa u 50-ima sjedi na kauču dok ti ulaziš i ides s ovom u sobu. Čisto da znate.
 
Kako ove pojedine mogu tražit plaćanje na bonove ili pola pola kad i dica u vrtiću znaju da je navlakuša. Na plavom skoro pa svaka
 
Nažalost jedna jako nervozna osoba iz BiH i nije bas privlačna, izgleda dosta staro. Okret bez premišljanja.
Ja nisam bio ali frend koji nije na forumu veli :
Milf cca70g 100eur pola sata sise 7 neda da ih diras, trazi da se tusiras i to ti vrime uracunava u pola sata ( mob postavi na stopericu). Ne da nikakvu akciju vec pusenje doslovno 3 min. Onda se naguzi u pozi da stavi jastuk ispod droba da joj sise ne mozes dirati. Bahata i bezobrazna. Pitam ga da sto se nije okrenuo kad je vidio da je stara ko biblija . Da je slab na sisama , ali da od sisa nije vidio ni S....
Kaze nikad gore potroseno 100 e
Ponavljam ovo je od frenda a vidim da je jos decki bilo razocarano.
Zato ekipa paznja , ima i boljih
 
Ova isti traži bon. A kad san joj reka da ja preferiram keš u ruke onda je nakon ure vrimena napisala da može ali da ona mora uzet a bon pa da će mi sve usluge bit 20€ skuplje kao da mora me rezervirat. 20€ navodno cijena bona. Misan otiša jer mi je odma bilo sumnjivo šta joj je tribalo ura da mi to napiše. Ako neko ima apetita zajebavat je malo čisto da vidim oće li mu isto napisat
 
Ova isti traži bon. A kad san joj reka da ja preferiram keš u ruke onda je nakon ure vrimena napisala da može ali da ona mora uzet a bon pa da će mi sve usluge bit 20€ skuplje kao da mora me rezervirat. 20€ navodno cijena bona. Misan otiša jer mi je odma bilo sumnjivo šta joj je tribalo ura da mi to napiše. Ako neko ima apetita zajebavat je malo čisto da vidim oće li mu isto napisat
A bokte, kakve sve glupe spike ti bonasi nece izmislit
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh