SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


Potaknut pozitivnim recenzijama odlučio sam je posjetiti. Dogovorio pola sata za 150 europskih, dvije runde. Apartman na Bačvicama, dogovor lak, otvara vrata od zgrade, apartman je u prizemlju.
Doček u sexy donjem rublju i štiklama, našminkana, sve za 5. Izgled više-manje kao na slikama. Akcija bez greške, može sve. Preporuka, pogotovo za mlade jebače koji mogu dobro "udarat". Možda nije u rangu Daniele i Kyare s kojima imam najbolja iskustva, ali sigurno među boljima s kojima sam bio.

Prostor: 6/10
Izgled: 7/10
Akcija: 8/10
 
Jel ko mozda bia, izgledaju zanimljivo


 
Jel ko mozda bia, izgledaju zanimljivo


Ako odeš javi kako je prošlo
 

Potaknut pozitivnim recenzijama odlučio sam je posjetiti. Dogovorio pola sata za 150 europskih, dvije runde. Apartman na Bačvicama, dogovor lak, otvara vrata od zgrade, apartman je u prizemlju.
Doček u sexy donjem rublju i štiklama, našminkana, sve za 5. Izgled više-manje kao na slikama. Akcija bez greške, može sve. Preporuka, pogotovo za mlade jebače koji mogu dobro "udarat". Možda nije u rangu Daniele i Kyare s kojima imam najbolja iskustva, ali sigurno među boljima s kojima sam bio.

Prostor: 6/10
Izgled: 7/10
Akcija: 8/10

moram priznati da me iznenadila otvorenošću... stalno se smješka i bas je od akcije....

Mislim da nije bas za mlade tipove do 30... ima lipih cura od 20 - 25...

ona je sigurno + 35....

jedna od rijetkih kod bi se vratio...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh