SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

bio sam Mel sinoć

prvo ne dopisujete te s njima već sa agentom... tako da ne pišete puno... samo termin

priča malo engleski... apartman mali u getu, krevet loš... ona onako smišnica.. dosta nasmijana i vesela, oral samo sa... otvorena je za sve opcije ...
 
bio sam Mel sinoć

prvo ne dopisujete te s njima već sa agentom... tako da ne pišete puno... samo termin

priča malo engleski... apartman mali u getu, krevet loš... ona onako smišnica.. dosta nasmijana i vesela, oral samo sa... otvorena je za sve opcije ...
Znaci nije kao na slikama? To je najbitnije? Jer na slikama je 10/10
 
Nemože bit kao na slikama jer tamo je namontirana na 200%... Od odjeće sminke poza i svega ostalog.... Vidija sam Severinu bez šminke u liftu... skoro se nisam pripa... Čak mi je i ona rekla kao što ti misliš da mi stalno izgledamo napucano i da nam se stalno da izgledamo full....

Mel onako na slikama onako arogantna..ali u stvarnosti jako simpatična neznam kad sam se toliko smija...
 
Npr. Trebali bi se udružiti i pozvati ovakvu curu da dođe u Split...


Da nas 20 sa foruma pošalje poruku da dođe na tjedan u Split... Ima let Split - Rim povratni...
 
Npr. Trebali bi se udružiti i pozvati ovakvu curu da dođe u Split...


Da nas 20 sa foruma pošalje poruku da dođe na tjedan u Split... Ima let Split - Rim povratni...
Zar se po forumu nije pisalo izbjegavati Ukrainke a ti bi ovu zva da dođe u Split. Ne kužim.
 
Zar se po forumu nije pisalo izbjegavati Ukrainke a ti bi ovu zva da dođe u Split. Ne kužim.
Nemozes ovu curu usporediti sa uvih par ukrainki u Splitu.... Ovi dovedu 4 cure i naprave 50 profila....

Mislim da bi trebali pokušat ovoj poslati poruku da li ima u planu dolaziti u hr...

Kad bi poslali 20-30 poruka mozds bi razmislila....

Moze i neka druga...
 

Ova he vec bila na forumu cini mi se neznan sta se pisalo al mi pari da je bila. Kaze placanje putem bona bez slikavanja jos cak se i javila na poziv pa me zanima jel bio iko
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh