SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Hvala na odgovoru Focker...Buduci da od tebe dolazi,a vidim da si aktivan na terenu ,vrijedi!Znaci 0 bodova steta...a ta Daniela,imas neki link ili?
Vjerojatno misli na ovu danielu, jer i ja sam bio kod nje i to je definitivno najbolje iskustvo do sad... Zena je zmaj
 
el ima ko ikakvu sliku il aktualan oglas od te famozne Daniele ?
Imaš li k poviše, ali sad ne otvara oglas jer je trenutno uklonjen. Budi siguran da će oglas sutra tijekom dana opet biti aktivan. Uglavnom, kao što je kolega Pablo napisao, Daniela je žena zmaj. Predobro izgleda, predobra akcija, nema šta ne može (samo anal neće), a uz to odlično priča engleski. Daleko najbolji izbor od svih cura.
 
Imaš li k poviše, ali sad ne otvara oglas jer je trenutno uklonjen. Budi siguran da će oglas sutra tijekom dana opet biti aktivan. Uglavnom, kao što je kolega Pablo napisao, Daniela je žena zmaj. Predobro izgleda, predobra akcija, nema šta ne može (samo anal neće), a uz to odlično priča engleski. Daleko najbolji izbor od svih cura.
meni ionako niko ne da anal tako da nema zamjerke
 

zenska radi grupni i moze se snimat i pisat po njoj i sve..... ajmo org nesto ekipa
 
Alo ekipa, ne znan jel ko vidia pitanje, zna li iko onu sta je u Fra Luje Maruna ulici doli u gradu, nesto je bia broj 5 ili 6 ne sican se...Jel jos aktualna??
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh