SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Maja, simpatična Slavonka. Jače butine i dupe. Kakve ja volim! Dočekala me u tangama i čipkastom korzetu. Tuširanje.Odma je prešla u akciju. Još sam stajao ona ga je strpala u usta, s gumicom. Polako, žestoko. Kako god sam tražio. Sjela na mene, mjenja poze po želji. Svršavanje po sisama. Nema problema.Najbolja s Plavog u ST. Posjetio sam je više puta, zimi,kada je manje strankinja. Za razliku od njih ne ljubi se. Prostor ugodan. Dolazi povremeno, na 2-3 dana. Možeš vidit dane boravka na profilnoj slici od Wapp-a. Zabavi se!
koja je cijena
 
I mene zanima sta je to cudno sa tom maserkom,morat cu joj se javit da je pitam masira li zene.
Nista nije cudno. Za razliku od vecine cura koje u oglasu nude sve, a kad dojes kod njih ne moze ovo ne moze ono. Maserka ti lipo napise tocno sta radi, sta ne radi. Sta ne dolazi u obzir i nacin na koji radi. Tako da odma lipo znas na cemu si. I sta ocekivat.
Posteno i fer. Ako odgovara ides. Ako ne, ne ides. Izgled i sve ostalo necu komentirat jer svak ima svoje guste i viđenje.
uglavnom; tija sam rec, skroz fer cura po meni. Kada bi sve cure u ovom poslu imale takav pristup bilo bi super..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh