SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Nista to.Al ne vidis da joj nije potvrden ni profil ni broj mobitela.I kad je potvrden profil ako je ruski, ukrajinski ili britanski broj zaobidite to u sirokom luku.
 

Bia danas.
Nezz sta bi reka, tijelo i faca su stvarno top, al uslugu ne bas.
Zeli sve na brzinu, da sta prije zavrsi.
Ja sam bas mislio otić sutra do nje ali kad je tako onda mozda ipak bolje ne. Iako kao radi i zlatni tus al to pitanje da li radi kad je takva usluga na brzinu sve
 
Ova mi se pari poznata odnekud, bio neko ?

 

Prilozi

  • IMG-20230418-WA0001.jpg
    IMG-20230418-WA0001.jpg
    40,9 KB · Pregleda: 129
Ako se ne varam i ako one ili oni ne varaju sa slikama ovo je prije tjedan-dva dana bila Zaira i još nekakav oglas pod drugim imenom.Na slikama je meni loša,a uzivo ok.Bija sam spreman na okret ako je loša ali sam ostao i bila je niža cijena prije dva tjedna.110/150.Na slikama je ona i sada ali ne znam hoće li te i dočekati jer mi je rekla da kroz par dana od toga putuje, a možda je promijenila plan ili prodala profil, tko zna...Mirna je i tiha ali može proc...Ocijenio bih je možda sa nekom nategnutnom četvorkom od pet.Vade je godine jer je mlada,22-23 a i baš se opustila u drugom dijelu susreta.Bice kad je vidiila da sam i ja ok.Ono jača je cura ali ne debela...Ja sam bio zadovoljan onim šta sam dobio za cijenu koju sam platio.
 
Ako se ne varam i ako one ili oni ne varaju sa slikama ovo je prije tjedan-dva dana bila Zaira i još nekakav oglas pod drugim imenom.Na slikama je meni loša,a uzivo ok.Bija sam spreman na okret ako je loša ali sam ostao i bila je niža cijena prije dva tjedna.110/150.Na slikama je ona i sada ali ne znam hoće li te i dočekati jer mi je rekla da kroz par dana od toga putuje, a možda je promijenila plan ili prodala profil, tko zna...Mirna je i tiha ali može proc...Ocijenio bih je možda sa nekom nategnutnom četvorkom od pet.Vade je godine jer je mlada,22-23 a i baš se opustila u drugom dijelu susreta.Bice kad je vidiila da sam i ja ok.Ono jača je cura ali ne debela...Ja sam bio zadovoljan onim šta sam dobio za cijenu koju sam platio.
Zaira, Zafira, zaffy
 

Neće se svak složiti samnom radi toga šta je malo jača i specifična ali ova mačka je vrh
1h smo produžili za dobrih 20min, ne žuri se, jako uredna, nudi me pivom i vinom, uzeo sam na kraju oboje xD
Sex je solidan, ljubljenje... Pušenje bomba
Liže jaja, masira i puši samo tako...

Preporuka za otić i provat
 
Sta vam se cini od ove,bila je u Splitu ali će se opet vratit,mislite li da je fake?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh