SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ljudi ima li sta u ST ili okolici ako ista iko zna, volio bi ako nista foot fetish nekako ispraznit iz sebe, javljao sam se onoj Mistress Stella sto je tu netko pisao da je bio ,nikakk mi se ne javlja i cak je telefon ugasen
 
Upravo izasa od ove fina cura ne zna engleski pa je bilo malo teze naci. Super prostor cisto. Jedina zamjerka cura ima par kila viska sve ostalo super.
 
Upravo izasa od ove fina cura ne zna engleski pa je bilo malo teze naci. Super prostor cisto. Jedina zamjerka cura ima par kila viska sve ostalo super.
ajde malo jos. Jeli sama? Sta ste radili? Koliko eura? Oral za ili bez itd
 

Nikako dočekat recenziju na nju pa sam išao probati sam. Mala je doslovna definicija seks mašine, ljubi se i radi pozu koju god hoćeš, jaše kao luda, naguzi se, ne glumi, ne premaže se, skuži odma u koju pozu ju želiš i namjesti se, jebao sam ju 45 min u komadu, kad sam drugi put svršio stala je jer kao 2 puta možeš u sat vremena pa smo 15 min malo pricali kroz Google translate. Engleski joj se sastoji od hi, yes, no. Stan je vrhunski, još je jedna cura s njom i rade u troje. Cijena za nju je 200 na sat, meni je dala za 170 ali čini se da može 100 pola sata sudeći po oglasu. Oral bez košta ekstra za one kojima je bitno, meni ekstra sigurnost ne smeta. Do kraja tjedna je u Splitu pa se vraća opet za mjesec dana. Mlada je, sve kao na slikama, sitna je al nije toliko niska, nije metar ipo, reka bi čak da je metar 70.
 

Jeli mozda neko bio kod ove?
 

Nikako dočekat recenziju na nju pa sam išao probati sam. Mala je doslovna definicija seks mašine, ljubi se i radi pozu koju god hoćeš, jaše kao luda, naguzi se, ne glumi, ne premaže se, skuži odma u koju pozu ju želiš i namjesti se, jebao sam ju 45 min u komadu, kad sam drugi put svršio stala je jer kao 2 puta možeš u sat vremena pa smo 15 min malo pricali kroz Google translate. Engleski joj se sastoji od hi, yes, no. Stan je vrhunski, još je jedna cura s njom i rade u troje. Cijena za nju je 200 na sat, meni je dala za 170 ali čini se da može 100 pola sata sudeći po oglasu. Oral bez košta ekstra za one kojima je bitno, meni ekstra sigurnost ne smeta. Do kraja tjedna je u Splitu pa se vraća opet za mjesec dana. Mlada je, sve kao na slikama, sitna je al nije toliko niska, nije metar ipo, reka bi čak da je metar 70.
 

Nikako dočekat recenziju na nju pa sam išao probati sam. Mala je doslovna definicija seks mašine, ljubi se i radi pozu koju god hoćeš, jaše kao luda, naguzi se, ne glumi, ne premaže se, skuži odma u koju pozu ju želiš i namjesti se, jebao sam ju 45 min u komadu, kad sam drugi put svršio stala je jer kao 2 puta možeš u sat vremena pa smo 15 min malo pricali kroz Google translate. Engleski joj se sastoji od hi, yes, no. Stan je vrhunski, još je jedna cura s njom i rade u troje. Cijena za nju je 200 na sat, meni je dala za 170 ali čini se da može 100 pola sata sudeći po oglasu. Oral bez košta ekstra za one kojima je bitno, meni ekstra sigurnost ne smeta. Do kraja tjedna je u Splitu pa se vraća opet za mjesec dana. Mlada je, sve kao na slikama, sitna je al nije toliko niska, nije metar ipo, reka bi čak da je metar 70.
Jel stvarno ima 18 godina kako je navedeno u opisu?
 
Ako se ne varam i ako one ili oni ne varaju sa slikama ovo je prije tjedan-dva dana bila Zaira i još nekakav oglas pod drugim imenom.Na slikama je meni loša,a uzivo ok.Bija sam spreman na okret ako je loša ali sam ostao i bila je niža cijena prije dva tjedna.110/150.Na slikama je ona i sada ali ne znam hoće li te i dočekati jer mi je rekla da kroz par dana od toga putuje, a možda je promijenila plan ili prodala profil, tko zna...Mirna je i tiha ali može proc...Ocijenio bih je možda sa nekom nategnutnom četvorkom od pet.Vade je godine jer je mlada,22-23 a i baš se opustila u drugom dijelu susreta.Bice kad je vidiila da sam i ja ok.Ono jača je cura ali ne debela...Ja sam bio zadovoljan onim šta sam dobio za cijenu koju sam platio.
Brate čime si bia zadovoljan, žena drvena marija, ko da ga kipu mećem, ne zna ništa, ni od posla ni engleskog, nezainteresirana i pozuruje...uvjerljivo najgori bj, za nju je i 100 hrvatskih puno, kamoli europskih...veliko razocaranje, preporuka izbjegavat u širokom luku...
 
35-38 g vidis po slici kad im se obise misici s donje strane ruke.
A i sise sve govore.
To su ti sigurni znaci godina
Znaci upravo evo izlazim od nje mala ne laze za godine tu je 18-20. Nisam nesto previse zadovoljan trudi se ali nisam ni uspio svrsiti u 30min. Prostor mi se osobno ne svida mozes se drzati za plafon dok je jebes.
Prostor 2/5
Akcija 3/5
Pusenje 4/5
Ne bi ponovio
 
Neka druga cura mi je otvorila i pitala je li za Jhuly. Ja mislim da ih je 3 u stanu jer je jos neko usao prije mene.



Ova/ove?
 



Ova/ove?
znam da su amanda i jhuly tu ali nisam siguran za ove dvije
 
Znaci upravo evo izlazim od nje mala ne laze za godine tu je 18-20. Nisam nesto previse zadovoljan trudi se ali nisam ni uspio svrsiti u 30min. Prostor mi se osobno ne svida mozes se drzati za plafon dok je jebes.
Prostor 2/5
Akcija 3/5
Pusenje 4/5
Ne bi ponovio
Koliko evra ?
ne virujem za godine po slici tu je 35-38
A da je 18 bro cim je taknes moras svrsiti mlado meso a picic uzak .
Stoga stara uz to jedno 2-3 dice a picic ko bunar zato ti je bilo bez veze.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh