SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Koliko evra ?
ne virujem za godine po slici tu je 35-38
A da je 18 bro cim je taknes moras svrsiti mlado meso a picic uzak .
Stoga stara uz to jedno 2-3 dice a picic ko bunar zato ti je bilo bez veze.
Eto Sherlock Holmes rješio misterij brazilske pičke. Daj ne seri, mala je mlada, utegnuta, prirodna i ne požuruje, al će se ovim tempom brzo istrošiti tako da oni koji vole mlade, pogotovo koje ovoliko sudjeluju, eto im prilike. Što se tiče stana, uredan je skroz, u potkrovlju je ali iz istog razloga što je kolegi loš meni je super, sviđaju mi se krovni prozori , eto osobni ukus, stan kao stan je skup, ima jacuzzi, a i ima više soba. Tuš isto super. Ne nalazi se u nekoj uličici u centru, kuća ima dvor u koji uđeš. Ne mislim reklamirati malu iako ispada tako, al eto, moje iskustvo je bilo super.
 
Eto Sherlock Holmes rješio misterij brazilske pičke. Daj ne seri, mala je mlada, utegnuta, prirodna i ne požuruje, al će se ovim tempom brzo istrošiti tako da oni koji vole mlade, pogotovo koje ovoliko sudjeluju, eto im prilike. Što se tiče stana, uredan je skroz, u potkrovlju je ali iz istog razloga što je kolegi loš meni je super, sviđaju mi se krovni prozori , eto osobni ukus, stan kao stan je skup, ima jacuzzi, a i ima više soba. Tuš isto super. Ne nalazi se u nekoj uličici u centru, kuća ima dvor u koji uđeš. Ne mislim reklamirati malu iako ispada tako, al eto, moje iskustvo je bilo super.
Pimpa ne moras da vrijeđaš.
Ako je reklamiras , nismo mi budale.
Ukratko procitaj post ponovno.
Ovo sto pisem je iskustvo. Stoga vise pises o stanu nego o pickici.
Tu smo zbog nje . Interesira nas pickica i njezina recenzija.
Da li je pickica uska za njezine godine da li zna pusiti da li cista da li se oprala prije i poslije i da li vridi tih para.
O tome pisi a ne recenziju apartmana.
U principu ne volim ici kod nje ako dijeli app s jos 3 cure ili da pimpac bude u susjednoj sobi u stand by modu.
Ne budi bezobrazan nego daj argumente kako treba.
 
Pimpa ne moras da vrijeđaš.
Ako je reklamiras , nismo mi budale.
Ukratko procitaj post ponovno.
Ovo sto pisem je iskustvo. Stoga vise pises o stanu nego o pickici.
Tu smo zbog nje . Interesira nas pickica i njezina recenzija.
Da li je pickica uska za njezine godine da li zna pusiti da li cista da li se oprala prije i poslije i da li vridi tih para.
O tome pisi a ne recenziju apartmana.
U principu ne volim ici kod nje ako dijeli app s jos 3 cure ili da pimpac bude u susjednoj sobi u stand by modu.
Ne budi bezobrazan nego daj argumente kako treba.
Nemoj ic nije za tebe traži dalje
 
Jhuly mozes radit sta oces ali nije mi to to vidi se da radi priko kurca. Pogotovo pusenje... Ima potencijala ali fali joj to nesto.

Sabina guzata brazilska kurvica primazana svim mastima gust je jebat top je picka ali to je sve isti k te brazilke

Ona mala Ukrajinka sa Skalica je bolessno dobra znaci to je to sta triba
 
Jhuly mozes radit sta oces ali nije mi to to vidi se da radi priko kurca. Pogotovo pusenje... Ima potencijala ali fali joj to nesto.

Sabina guzata brazilska kurvica primazana svim mastima gust je jebat top je picka ali to je sve isti k te brazilke

Ona mala Ukrajinka sa Skalica je bolessno dobra znaci to je to sta triba
Je li ti to sama sebe reklamiras
Pls link
 
Je li ti to sama sebe reklamiras
Pls link

Mislim da je otisla na tom broju je sad neka druga. PIMP je ok da se s njim pregovarat ali ta mala mu je bila top. SAMO IZBJEGAVAJTE one koje su na Zvonimirovoj 19 radi.... Cura je ok ali nema veze s curama sa slika.


Eto iskreno ovo mi je bas hobi i bar da nekom mogu pomoc... I cisto da se zna cijene su napuvane zbog nas koji smo spremni to platit. Nijedna ne vridi vise od 200 e a realno je 170 180 a po ure mora bit ultimativma cijena od 100 e!!)))
 
Je li ti to sama sebe reklamiras
Pls link
Jhuly mozes radit sta oces ali nije mi to to vidi se da radi priko kurca. Pogotovo pusenje... Ima potencijala ali fali joj to nesto.

Sabina guzata brazilska kurvica primazana svim mastima gust je jebat top je picka ali to je sve isti k te brazilke

Ona mala Ukrajinka sa Skalica je bolessno dobra znaci to je to sta triba
Moze link ukrajinke sa skalica
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh