SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ako se ne varam i ako one ili oni ne varaju sa slikama ovo je prije tjedan-dva dana bila Zaira i još nekakav oglas pod drugim imenom.Na slikama je meni loša,a uzivo ok.Bija sam spreman na okret ako je loša ali sam ostao i bila je niža cijena prije dva tjedna.110/150.Na slikama je ona i sada ali ne znam hoće li te i dočekati jer mi je rekla da kroz par dana od toga putuje, a možda je promijenila plan ili prodala profil, tko zna...Mirna je i tiha ali može proc...Ocijenio bih je možda sa nekom nategnutnom četvorkom od pet.Vade je godine jer je mlada,22-23 a i baš se opustila u drugom dijelu susreta.Bice kad je vidiila da sam i ja ok.Ono jača je cura ali ne debela...Ja sam bio zadovoljan onim šta sam dobio za cijenu koju sam platio.
Ova mi sliči na pedera
 
Pozdrav,novi sam tu.Da li mi moze netko rec valja li ovo išta?gledao sam prije teme al ne snalazim se dobro tu pa eto nisan nasao nista konkretno.Hvala
 
Pozdrav,imam broj od jedne maserke koja se vise ne oglasava,radi top izgled isto tako,dajem broj za razmjenu ako imat sta javite se u pv,necete pozalit bolje nema
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh